fi Finska 2023: Käärijä - Cha Cha Cha

Više mi onaj bizarni video hot xD

Razočaraću se ako bar nisu eksperimentisali xD čini mi se da ovako samo ipak skupljaju fanove tako što su homoerotični, to je sada popularno.
 
Msm da je ovo cist marketing koji je krenuo od Bojana. Odlicno rade socijalne mreze, dizu hajp. Pa Slovenci su prvi poceli da sami sebe hajpuju mesecima pre Evrovizije.
 
Pa sigurno je krenulo tako, ali previše ima hemije medju njima da bi bilo čisto zbog marketinga, ne znam, to je bar neko moje mišljenje. Jednostavno se skontali, druže se, iako su možda prvobitno to radili zbog marketinga.
 
Istina. Ali imam utisak ovi poslednji videi su provociranje i dizanje hajpa.
 
Makar nije ničim izazvanim kao prošle godine kad su fanovi shipovali Konstraktu i Corneliu koje su bez ikakvih dodirnih tačaka i pisali fanfic 😭
 
Strani fanovi dosta potenciraju paralelu izmedju Kaarije i Verke. Kao, pesme na ivici joke act (da nije hajpa, verovatno bi bile tako i etiketirane) koje su voljene ali nisu pobedile.

Lasha Tumbai je bio drugi i to jedva kod publike, da je bilo zirija verovatno bi bio tipa peti. To sr*nje od pesme je vaskrslo medju fanovima od onog switch songa, a dobilo dodatni vetar u ledja u ovom hajpovanju svega ukrajinskog.

Svedska kod zirija = Ukrajina kod publike.
 
Pa bila je prica da je na presici pred beogradski ESC objavljen 50/50, e sad koliko je tacno Boga pitaj.

Kombinovani (gde je Nemacka navodno dobila ziri, Marija bila 2-3):

01. Serbia
02. Russia
03. Hungary
04. Ukraine
05. Belarus
06. Germany
07. Greece
08. Latvia
09. Georgia
10. Bulgaria
11. Moldova
12. Former Yugoslav Republic of Macedonia
13. Bosnia and Herzegovina
14. Turkey
15. Sweden
16. Slovenia
17. Armenia
18. Finland
19. Spain
20. Romania
21. France
22. Lithuania
23. United Kingdom
24. Ireland
 
Fascinantno, a eto i odgovora zasto je americka verzija Evrovizije bila osudjena na propast u startu
 
Back
Top