fr Francuska 2023: La Zarra - Évidemment

Malo mi je prezvakan ovaj zanr koji je mogao da se cuje i pre 10 godina. Moj prvi utisak je isti kao kod ostalih, pocetak je upecatljiv ali se izgubim u mislima negde na sred pesme, ne drzi mi uopste paznju.
 
Uh, na osnovu studijske verzije, ne znam šta da kažem, kao @omikron, početak je baš obećavao, onda je krenulo put nekog low disco vajba, koji ja nisam osetio..onda pred kraj kad ode u visinu i kad treba da zakuca meni opet nešto "li-la" i sve tako.. Već u studijskoj verziji mi je taj deo upitan a uživo, hmmm... 🤔
Na prvu loptu je ok, ali mislim da će mi tako ostati i na drugu, treću itd.. Meni ovakve stvari retko kad budu grower..
Za plasman, vidim neki pišete desna strana, pa ne znam sve je moguće, jedino top 5 ne vidim, ali će za levu stranu tabele svakako biti potreban izvrstan vokal uživo...
 
Ne znam ni da li moze u top 10 ako bude ovakva na sceni kao drvo javorovo a ima dens deonice u pesmi... Bolje da su poslali Barbaru Pravi interno sa nekom vrhunskom baladom
 
Ne znam ni da li moze u top 10 ako bude ovakva na sceni kao drvo javorovo a ima dens deonice u pesmi... Bolje da su poslali Barbaru Pravi interno sa nekom vrhunskom baladom
Premotajte malo kasetu do 2021.i tu ćete naći Barbaru Pravi sa vrhunskom baladom.
 
Pa zato i kazem, neka posalju Barbaru opet i bog da ih pogleda
 
Neupečatljivo. Početak mi je vukao na muziku iz James Bonda, delovalo je dramatično i obećavajuće, ali se nije razvilo u pravcu koji sam očekivao. Prosek i vrlo moguće još jedan bottom 5.
 
Da,dosadno,ni meni se uopšte ne sviđa,ovo meni miriše na desnu stranu tabele kao Alvan&Ahez prošle godine ili Bilal Hassani 2019.
 
Namerno šalju ovu slabašnu pesmu,jer bi im bilo previše da organizuju i ESC i Olimpijadu u istoj godini.Pa još i JESC krajem ove godine,ne može baš sve da bude u Francuskoj za tako kratko vreme,razumem ih potpuno.
 
Au, ovoliko bezlično i dosadno nisam očekivao definitivno.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Malo je šizofrena pesma u delovima, prvo očekuješ baladu, onda krene disko, a onda niotkuda dugačka nota.

Ova pesma mislim da mora da se slegne da bi bila dobra, što naravno nije dobar znak za ESC
 
Zanimljivo. S obzirom na druge izbore ovaj je odličan. Nisam pao na d*pe ali može biti ovo fino u finalu!
 
Imao sam osecaj kao kad sam cuo Angelininu pesmu prvi put.

Kao ok i zanimljivo a opet dosadno i nekako nepamtljivo
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top