fr Francuska 2023: La Zarra - Évidemment

Super pesma, sigurno ne za sam vrh tabele, ali od ovih do sad izabranih pesama jedna od boljih!
 
Nije loše. Uvod je stvarno odličan i #obeća, ali na kraju je samo #obećavačica
 
Ja mislim da će mi trebati vremena da mi se više svidi, dobro je, ali nekako mi taj disko vajb uništava pesmu, ne ide mi.
 
Ovo bas vozi i lepo je bas, energicno, prefinjeno, ali i dalje Ceska number 1....:)
 
Stvarno sam želeo da mi se svidi i postoje elementi koji su dobri (pre svega je elegantna i prefinjena pesma, što smo i očekivali), ali je sveukupno prilično ravna i nedovoljno pamtljiva. Jednostavno fali energije i mislim da je prezentacija bolja od same pesme. Ipak, imajući u vidu kakva je godina, ova pesma mi je definitivno u boljoj polovini.
 
Dobro je, ali meni nije baš odlično. Od 17 pesme koje su već izaberane, La Zarra je na moje šesto mesto.
 
Poslušah još jednom sada, nadajući se da će možda uhvatiti na drugu, treću... ali ništa. Od prošlogodišnjeg ubedljivog prvog mesta na listi favorita, sada će verovatno biti u lošijoj polovini.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Francuzi organizuju Dječiju Evroviziju u zimu, očigledno im nije stalo da budu konkurentni i na ovoj ''odrasloj'' pa više učestvuju radi reda... :D
Još jedna u nizu ovogodišnjih pjesama koje su decentne i sve im je na svom mjestu ali utisak nikakav ne ostavljaju, čak mislim da su planirali od ove pjesme da bude nešto ''veliko'' pa su se u sred procesa smorili i sklepali na brzinu ostatak (iako mi se ovaj miks klasike i densa sviđa).
Vjerovatno će ići na foru svedenog i elegantnog nastupa kao i u spotu, ali ja ovdje ne vidim materijal za rezultat koji bi ih prebacio sa desne na lijevu stranu tabele, izgledniji je neki bottom 5 ponovo, nažalost.
 
Ovo mi je baš neki sinonim za Francusku, klasi, romantično, prijatno. Meni se sviđa iako mi je mišljenje isto kao i za Italiju, ne izdvaja se u masi
 
Sto mi je ova pesma slusljivija i lepsa, to mi se vise cini da ide jako jako nisko
 
Meni je trenutno 2. Na listi. Uz neki mocan nastup, mogu da je zamislim u top 10 :)
 
Meni ovo bukvalno u kategoriji "aha još jedna predvidiva pesma na francuskom", dakle jedan mlaki Prosek Prosekić od pesme, nemam šta da pljunem, ali ni da pohvalim.
 
Minipop

UF3bHQS.jpg
 
Back
Top