fr Francuska 2023: La Zarra - Évidemment

Nije odlučila da prekine karijeru, već da krene na režim ishrane bez glutena.
Hahahah :ROFLMAO: ja sam negde procitao da se bori sa problemima mentalnog zdravlja i da joj je popularnost koja je naglo porasla zbog esca pocela jako smetati
 
  • Haha
Reactions: Mrm
inga voli da širi tračeve :D
 
Pojasnila je naknadno da prekida sa glutenom, iako jos uvek nije bas sigurna sta je gluten ali je primetila da zbog njega ne razmislja bas kako treba. Obozavam je. 🥰
 
Ova pesma mi postaje jako zanimljiva i vise je cenim nakon nekih pesama koje su objavljene, francuska pesma skuplja i kvalitetnija od izraelske bar 10 puta
 
Njoj priželjkujem jako visoko mesto jer je toliko elegantna ova pesma da ja ne mo guuu! Bukvalno sipaš si čašu vina, zapališ cigaru, pustiš ovu pesmu i lebdiš svuda po kući.
 
Ovo boli koliko je neinspirativno, niti jednom nisam poslušao ovu pesmu od kad je izašla (nakon prvog slušanja), 🇵🇱 koja mi je na poslednjem mestu sam čuo više.. 😲😒
 
Koliko mi se nije svidela pesma na pocetku, toliko je sada volim i slusam redovno :love:
 
Meni je ova pesma u top 4/5 i dosta sam je zavoleo, ali su mi očekivanja minimalna i prognoza mi nije optimistična. Mislim da će žiri da poprilično ignoriše ovu pesmu, a da će publika da je patosira. Očekujem u najboljem slučaju neko 17. mesto, što bi bilo sasvim pristojno, ali me ne bi iznenadilo da završi u bottom 5. Mogu da vidim scenario u kojem bi ovo dobro prošlo kod žirija, ali dok ne vidim uživo nastup, očekivanja će mi ostati niska.

Nadam se da grešim.
 
Očekivao sam da će mi se ovo vremenom dopasti. Nije... na momente samo ok.
 
La Zarra u Madridu

 
Konačno mi je ova pjesma legla baš onako fino 👌

A La Zarra... uf kakva elegancija i ljepota, nisam znao šta da mislim o ovoj pjesmi ranije, ali sad joj želim top 10 🙏
 
Back
Top