fr Francuska 2024: Slimane - Mon Amour

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,324
Points
118
uykZUjJ.png

Francuska televizija je objavila da će njihov predstavnik u Malmeu biti 34-godišnji pevač Slimane sa pesmom "Mon Amour".​
Pesma će biti objavljena večeras u okviru emisije "Journal 20h00" na kanalu France 2, odnosno očekuje se da bude dostupna u 20:30.

Otkako je pobedio u šouu "The Voice" 2016. godine, njegov porast popularnosti bio je meteorski, sa 2 miliona prodatih albuma, 5 NRJ muzičkih nagrada, 2 milijarde strimova širom sveta, 7 miliona pratilaca na društvenim mrežama i dodelom nagrade "Victorie de la Musique" 2020. za originalnu pesmu godine "Ça va ça vient".

Slimane - Mon Amour

5lIadVM.jpg
 
Last edited:
Mislim da je odlučio da ide jer ga zanima kako će ljudi vani da reaguju na njega, budući da nikad neće znati kako bi prošao sa Nous Deux na onom prekinutom FSC-u na starom forumu... a sa Sentimental ispao...

Odličan izbor! 👏
 
Mislim da je odlučio da ide jer ga zanima kako će ljudi vani da reaguju na njega, budući da nikad neće znati kako bi prošao sa Nous Deux na onom prekinutom FSC-u na starom forumu... a sa Sentimental ispao...

Odličan izbor! 👏
Ucestvovao je u duetu sa VITTA "Je te le donne". Mislim da je Margy slala i fino je proslo. Inace mi je ta pesma bas odlicna.
 
Ucestvovao je u duetu sa VITTA "Je te le donne". Mislim da je Margy slala i fino je proslo. Inace mi je ta pesma bas odlicna.

Ja ga više i slušam u tim duetskim pesmama (imaju dva albuma zajedno), ali i ovako mi je ok kao izvođač. Nadam se dobroj pesmi, iako nisam baš neki dan.
 
Odličan izbor!

Ja ga slao na 184. FSC sa Vien's on saime. Bio kao favorit pa ga Androga hejtao na maksimum. :LOL:
Očekujem da Francuska napokon konkurira za pobjedu.
 
Neću da preteram ako kažem da očekujem i pobednički materijal ovde.
 
Ovu pesmu znam od ranije Francusku ocekujem konacno pobedu .
Jedva cekam Francusku veceras :love: :love: :love: :love: :frb::frb::frb:
 
Last edited:
Krajnje bizaran i autističan potez da objave pesmu u prvoj nedelji decembra i potencijalno ubiju bilo kakav hajp do Evrovizije.
 
Ja mislim da to nema nikakve veze. Prije da ću ovu slušati naredna dva mjeseca, pa onda pauzirati pa slušati nove od januara do kraja marta, a onda se u aprilu lepo vratiti ovoj taman do maja. A da ne pričam o tome da publiku koja gleda i glasa apsolutno ne zanima kad je pjesma izašla.

Plus to je Slimane, u Francuskoj hajp oko njega ne može da splasne 😄
 
Ništa to ne znači što se rano objavljuje, čak u zadnje vreme ide veliki hejt na Kavkaz, Maltu i njihovo taktičko čekanje do kraja. Uostalom fanovi čine minimalni udeo cele priče.
 
I to moguće, ako ovako rano objavljuju znači da vrlo verovatno smatraju da imaju hit koji može da drži viralnost do takmičenja.

Ako bude Tom Leeb tip flopa onda taman imaju vremena da u međuperiodu menjaju pesmu.
 
Back
Top