fr Francuska 2024: Slimane - Mon Amour

Ova pesma tako fino i jednostavno "tece" kao reka...fino Francuzi :)
 
Čini mi se da je ovo više flop nego top lol

Ali moglo bi završiti kao Italija 2023. U svakom slučaju ne mislim da Francuska pobjeđuje.
 
Čini mi se da je ovo više flop nego top lol

Ali moglo bi završiti kao Italija 2023. U svakom slučaju ne mislim da Francuska pobjeđuje.
Jedna od stvari iz prošle sezone koja mi je potpuno nejasna je to da skoro niko nije vidio Italiju visoko, ovako generalno na netu. Na Tnjiteru mislim da su možda 2 osobe hvalile pjesmu, stalno sam viđao neke prozivke kao smor, biće među poslednjima... a bio je očit top 10 od početka. Sa druge strane su Francusku ljudi vidjeli u top 3...
 
Što je više slušam to mi je bolja. Gađa me, i on je prediivno izvodi. Definitivno će biti dobro plasiran, još ako uradi super nastup, odlično. ☺️
 
Mene mocne balade i sa mocnim glasom bace odmah u trans ovo je bozanstveno .
 
Jedna od stvari iz prošle sezone koja mi je potpuno nejasna je to da skoro niko nije vidio Italiju visoko, ovako generalno na netu. Na Tnjiteru mislim da su možda 2 osobe hvalile pjesmu, stalno sam viđao neke prozivke kao smor, biće među poslednjima... a bio je očit top 10 od početka. Sa druge strane su Francusku ljudi vidjeli u top 3...
Zasto sto su fanovi hteli da Italija flopne jer su poslali ponovo baladu i ponovo Mengonija, a i skoro su pobedili.
 
Meni je ovo dosadno 🤷🏼 Glas je 10/10 i boja glasa mi prija, tako da ne verujem da će mi biti na samom dnu ličnog spiska, ali je instrumentalno vrlo oskudna i nikad ne može da me kupi pesma koja ima samo klavir kao instrumental i to u mrvicama.

Usudio bih se da kažem da mi ima bottom 5 vajb, ali Estonija je prošle godine završila u top 10 sa pesmom koja takođe nije imala nikakav instrumental.

Malo sam razočaran jer mi je Francuska bila u top 5 poslednje dve godine i #1 2016.
 
volim kada prognoziramo pobjedu pjesmi koja je neka tamo 4. po redu a još treba izaći njih najmanje 35 :LOL:
 
Jako mi se dopada sto nije klasicna sansona vec ima taj arapski smek kao sto radi i njegov brat Alzirac Khaled.
 
Ono što je evidentno je da niko više ne da Albaniji da suvereno drži top 1 ESC top lista bar dve nedelje kao što je to bilo ranije
 
Jedna od stvari iz prošle sezone koja mi je potpuno nejasna je to da skoro niko nije vidio Italiju visoko, ovako generalno na netu. Na Tnjiteru mislim da su možda 2 osobe hvalile pjesmu, stalno sam viđao neke prozivke kao smor, biće među poslednjima... a bio je očit top 10 od početka. Sa druge strane su Francusku ljudi vidjeli u top 3...
Ja sam pretpostavio da bi žiri mogao baš visoko da ga rangira, ali iznenadilo me je da je dobio toliko glasova publike, ipak je on dobro poznato lice u svijetu muzike...
 
Back
Top