Fudbal

Mi protiv ovakve Danske nemamo šta da tražimo. 😟

Ja zaista ne vidim tu snažnu Dansku. Ne potcenjujem ih. Ali ako naši igraju kako umeju ne vidim što im ne bi otkinuli makar bod. Možda sam zaludan :D
 
Meni se uopšte ne prati Euro. Od Srbije su mi očekivanja nikakva, samo nek se ne izblamiraju previše. Naši navijači ložane nam predviđaju pobedu kao onomad protiv Brazila na svetskom 😌
 
Meni se uopšte ne prati Euro. Od Srbije su mi očekivanja nikakva, samo nek se ne izblamiraju previše. Naši navijači ložane nam predviđaju pobedu kao onomad protiv Brazila na svetskom 😌

Moramo ostati realni. Ako nas ne ubiju imamo sreću :D
 
Holandija- Poljska je pogodak, Danska- Slovenija sam omašio.... Inače kakva tuča bila, kažu da su nas Albanci isprovocirali...
 
Startne postave

Zj040B6.jpeg


Zamene

Cs0fOhF.jpeg
 
Secam se kad smo postali prvaci sveta za mladje ispod 19 i da je bilo u neko jutarnje vreme i da sam to tad ispratila, a sad valjda igra za repku ta generacija i nista... tugica. U stvari secam se i da je bilo na Novom Zelandu.
 
Secam se kad smo postali prvaci sveta za mladje ispod 19 i da je bilo u neko jutarnje vreme i da sam to tad ispratila, a sad valjda igra za repku ta generacija i nista... tugica. U stvari secam se i da je bilo na Novom Zelandu.

2:1 protiv Brazila. Drugi gol u produžecima golmanu kroz noge, fenomenalna ekipa i ono da pomisliš da imamo svetlu budućnost što se fudbala tiče a onda kako to obično biva, ništa.
 
Back
Top