Fudbal

Da li on zaista plače jer je ovo ofsajd? Sudija ga smiruje ko da je smak sveta :D

Razumem u smislu važna utakmica ali malo mi je preterana reakcija.

Mislim nisam ni ja siguran da li je ovo gol ili ne. Rekao bih da ne. Čudan ofsajd.
 
Mene ce srcka da strefi. Mamu im njihovu sudsku korumpiranu. Dajte Francuzima odmah titulu. Sram ih bilo. Pravda za Holandiju.

Francuska je bolja bila u većem delu utakmice. Bod im je veliki ko kuća.

Ne znam da li je bio gol. Nekako laički da kažem nije ali nisam sudija i ne znam šta sve podrazumevaju danas pod ofsajdom.
 
Francuska je bolja bila u većem delu utakmice. Bod im je veliki ko kuća.

Ne znam da li je bio gol. Nekako laički da kažem nije ali nisam sudija i ne znam šta sve podrazumevaju danas pod ofsajdom.
Pa to znam i ja kad u trenutku dodavanja lopte igrač iz tima koji napada bude ispred svih igrača što se brane? 😂😂😂
 
Ljubav prema holandskom fudbalu gajim jos od malih nogu, pusti me politike.

Volim i ja Holandiju u smislu fudbala od malih nogu ali moja zemlja je moja zemlja.

Onda se i ti drži isto toga i ne spominji politiku kad komentarišeš Balkan i zemlje na Balkanu poput Hrvatske.
 
Volim i ja Holandiju u smislu fudbala od malih nogu ali moja zemlja je moja zemlja.

Onda se i ti drži isto toga i ne spominji politiku kad komentarišeš Balkan i zemlje na Balkanu poput Hrvatske.
ja sam samo prokomentarisao direktni i otvoreni govor mrznje prema nama. Ujedinili su se samo zbog mrznje prema drugoj zemlji. To je moralo da se prokomentarise. Holandjani nista ruzno nisu spominjali Srbiju.
 
Back
Top