Fudbal

Hrvatska - Italija 1:1
Albanija - Španija 1:2

Ne mislim da će se Španci "zaletati" toliko posebno što imaju prvo mesto obezbeđeno, a u prvoj će verovatno i jedni i drugi morati ići na pobedu, pa verujem da bi mogli na kraju biti nerešeno.
 
Nemci nisu blistali na poslednjoj utakmici, videcemo da li ce ih ova partija trgnuti pred knockout rundu. Sad su ponovo licili na onu Nemacku koja je ispadala u grupnoj fazi. Drago mi je radi Madjara sto su uspeli da iscackaju pobedu u situaciji koja nije niti malo bila naivna. Nadam se da ce oporavak biti brz.

A sto se prognoza tice:

Spanija 2:0 Albanija
Italija 1:1 Hrvatska
 
Bilo bi smesno da hrvatska ispadne al nejlepsa su reprezentacija mogli bi se jos gledati sve u svemu confliced sam
 
Hrvatska ovo mora da dobije, sa 2 boda i gol razlikom -3 nema šanse da budu u top 4 trećeplasiranih
 
Ne mislim da će se Španci "zaletati" toliko posebno što imaju prvo mesto obezbeđeno, a u prvoj će verovatno i jedni i drugi morati ići na pobedu, pa verujem da bi mogli na kraju biti nerešeno.
Potpuno isto sam razmišljao kada sam danas prognozirao.
 
Francuska 2:0 Poljska
Holandija 2:1 Austrija
Danska 2:1 Srbija
Engleska 2:0 Slovenija
 
Francuska 2:0 Poljska
Holandija 2:1 Austrija
Danska 1:2 Srbija
Engleska 1:1 Slovenija
 
Apsolutno nezasluženo, antifudbal žabara. Nije ni da je Hrvatska bog zna šta, ali je na ovoj utakmici bila bolja.

Natrpaće ih ko god da bude u eliminacionoj fazi.
 
Back
Top