Fudbal

Kako mrzim ove Engleze prljave joj, iT's CoMiNg HoMe, sad gledam njihovog poznatog YT komentatora Marka Goldbridge/a, kaže "Slovakia has done next to nothing" 🤡🤡🤡 što se tiče deluzije nema im ravnih.

Isto protiv nas ponašali se kao da su nas dobili 4-0, a ne da ih je Piksijeva propala Srbija nabila u peterac u drugom poluvremenu.
 
Kako mrzim ove Engleze prljave joj, iT's CoMiNg HoMe, sad gledam njihovog poznatog YT komentatora Marka Goldbridge/a, kaže "Slovakia has done next to nothing" 🤡🤡🤡 što se tiče deluzije nema im ravnih.

Isto protiv nas ponašali se kao da su nas dobili 4-0, a ne da ih je Piksijeva propala Srbija nabila u peterac u drugom poluvremenu.
I samo da smo bolje malo posloženi bili i utrenirani mi bi smo dobili te Engleze. Realno očaj su živi.
 
Dobro sad proziva malo Southgate/a, barem su toga svesni. Mada imam osećaj da su u fazonu da bi bez njega osvojili titulu xDDD
 
Dobro sad proziva malo Southgate/a, barem su toga svesni. Mada imam osećaj da su u fazonu da bi bez njega osvojili titulu xDDD

Pa možda i bi. On je težak cirkuzant od trenera.

Stavio si Saku na levog beka (ko prati Arsenal zna kako Saka igra i na kojoj poziciji), imaš najbolji napad na svet čim povedeš ti se povučeš sabiju te sve u 16. Najgori trener na turniru!
 
a u suštini ako su Italijani mogli sa prosekom od tima 2021., dok su između dvaput ispadali u kvalifikacijama za Svetsko mogu. Samo što ne bih ni tada rekao da su favoriti.

Treba da se uzme u obzir da su bookies većinom iz Engleske i da je kod njih to deo loženja da se uplati na Engleze, pa iskrivljuju sliku.
 
Španija koja nije primila niti jedan gol od Hrvata Italijana i Albanaca, u 22 minutu trenutno ima 8 šuteva na gol Gruzije a Gruzija nula šuteva na gol Španaca a Gruzija vodi 1-0.

Ovo je jedno od najluđih prvenstava koje sam video.
 
Ekipe koje se ovako izvuku u nekoj utakmici obično odu daleko u turnirskom sistemu. Sa obzirom na žreb, neću biti iznenađen da vidim Engleze u finalu.
 
Back
Top