Fudbal

Pa van Španije skoro pa niko ne deluje ubedljivo. A opet možemo očekivati i Engleze i Francuze u finalu jer prosto takav je deo takmičenja. Ako si tvrd u odbrani možda se i izvučeš u 120 minuta.
 
Od koga dobijaš dojave? Priznaj! 👀
Nisam ništa hteo napisati dok sudija nije dao znak za kraj :D.

Propustio sam da pogledam samo dve utakmice na ovom prvenstvu i to što sam propustio sam nadomestio :D. Isplatilo se to što pratim i prosto se ne bojim da pogađam i neke senzacije jer za mene ovih 0 0 nije nikakva senzacija. Slovenija igra jako jako dobro a Portugal ne nalazi način da igra protiv takve repke. Još su igrali i prijateljsku i dobro se već poznaju. Tako da je 0 0 imalo smisla.

Inače, svaka čast Pepeu. 41 godina a ovakav lider i stub odbrane. Svaka čast čoveku!
 
Inače, svaka čast Pepeu. 41 godina a ovakav lider i stub odbrane. Svaka čast čoveku!
Odvratan je i nepodnošljivo prgav. :D

Ja sam bio dobar u pogađanjima danas, ali džabe kad su konkurenti bili još bolji! :ROFLMAO:
 
Odvratan je i nepodnošljivo prgav. :D

Ja sam bio dobar u pogađanjima danas, ali džabe kad su konkurenti bili još bolji! :ROFLMAO:
Jeste sve to on :D. Nekad sam mislio da mu stvarno fali nešto u glavi.


Pogotovo nakon ovoga :D
 
ozbiljno? to nismo znali

olga-danilovic-jan-oblak-460x0.jpg
 
Ponekad se zanemaruje mentalni momenat u penalima, mislim da će ova odbrana penala da bude dobar za samopouzdanje Slovenaca, i obrnuto loš za Portugalce (osim ako ga ne prime u drugom produžetku naravno)
 
Ponekad se zanemaruje mentalni momenat u penalima, mislim da će ova odbrana penala da bude dobar za samopouzdanje Slovenaca, i obrnuto loš za Portugalce (osim ako ga ne prime u drugom produžetku naravno)
Mislim da nije smeo Ronaldo da šutira. Oblak ga jako dobro poznaje. Ali eto Ronaldo baš želi te rekorde da obara :D.
 
Back
Top