Fudbal

Ja ne znam šta ovde da pogađam. I imam osećaj da ću omašiti sve jer zaista ovde svašta može biti.

Engleska - Švajcarska 1-1
Holandija - Turska 2:2
 
Nisam pametna šta ovde da igram, u prvom paru Švajcarska jeste više pokazala dosad, ali opet nekako imam utisak da će se Englezi nastaviti provlačiti, a da Švajcarska može proći kao Austrija da, kad je najpotrebnije odigra nešto slabije. Što se tiče drugog, Holandija jeste blagi favorit, ali očekujem tvrdu utakmicu.

Engleska - Švajcarska 2:1
Holandija - Turska 1:1
 
Jel moguce da ces ponovo pogoditi rezultat? Ti si vanzemaljac, bavis se opasno kladionicama 😂

Hahaha. Ajde da sačekamo još tih 6 minuta plus nadoknada. Može se svašta dogoditi još.

Juče je Poki to rekao - pogađanje najbolje ide onima koji zapravo neće ni kročiti u kladionicu. Tako i ja. Ns uplaćujem tikete ali mi ide prognoza utakmica :). Bar ovo prvenstvo.
 
Hahaha. Ajde da sačekamo još tih 6 minuta plus nadoknada. Može se svašta dogoditi još.

Juče je Poki to rekao - pogađanje najbolje ide onima koji zapravo neće ni kročiti u kladionicu. Tako i ja. Ns uplaćujem tikete ali mi ide prognoza utakmica :). Bar ovo prvenstvo.
Nadam se da neces biti u pravu za Lale, i da ce Holandija lagano dobiti Tursku ❤️🇳🇱
 
Nadam se da neces biti u pravu za Lale, i da ce Holandija lagano dobiti Tursku ❤️🇳🇱

Ej i ja se nadam :D. Ali Turska je na ovom prvenstvu osim u onom meču sa Portugalom na svakom meču dala bar 2 gola. Tvrdi su, neugodni.. Miriše na remi. Ali se nadam da grešim kao što sam za Rumuniju omašio.

Voleo bih Lale u finalu!
 
Back
Top