On kad bi i na slijedećem svjetskom igrao, mislim da mu ni tad nitko ne bi bio do koljena, svi ostali izgledaju smiješni kraj njega, ko da protiv djece igra xD
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.