Gaming

Imao sam taj disk a ova igra mi je bila jedna od najdrazih :D
 
Zato sad postoji Xbox Series S za sve ljude koji bi probali nove igre za malo para. Uz Game Pass, mesečnu pretplatu poput Netflix-a, i sposobnost Xbox-a za "backwards compatibility", tj. može da pokrene i igre starijih generacija, dil je za ne razmišljati.

Ja sam preskočio generaciju igara 2013-2020 jer nisam imao para ni za gaming kompjuter, ni za novu konzolu, tako da mi je super leglo da mogu da se vratim na ono što sam propustio.

Konzola trenutno košta 45.000 u Srbiji u velikim prodavnicama, ali može da se nabavi i jeftinije od Mađara. Kapiram da je u EU svakako jeftinije nego ovde.
 
Meh, nemam ni televizor za konzolu :D Nije mi to doživljaj kao nekada više.
 
Da li neko mozda igra bilo koju verziju FM (football manager), bukvalno mislim da je to najzaraznija igrica koja postoji.
Godinama nisam igrao i sada sam opet poceo.
Downloadovo sam je da bi malo ubijao vreme tokom nocnih smena i da ne bih zaspao, evo sada vec ulazim u 10. sezonu sa klubom, to su dani i dani igranja.
 
ja sam ove godine napokon kupio komp u polako igram sve sto sa mpropustio. plus neke igrice sa drustvom sto igram. bas mi je falilo da igram igrice
 
Back
Top