Gaming

Streameri koje gledam igraju overwatch ovih dana i nikako ne mogu da razumem sta rade i sta se desava xd
 
Originalni Overwatch je imao prilicno fast-paced gameplay a bilo je i dosta razlicitih game mode-ova :D

Uvek je bilo nekih dodatnih zadataka, nije kao Fortnite gde se svi medjusobno ubijamo i ko poslednji ostane ziv, pobedjuje.

E sad kako sve to izgleda u Overwatch 2, morao bih da vidim.
 
Probajte Apex, ja sam zaražen skroz, mislim da sam lvl 520 💀
 
Probacu Apex Legends cim budem u mogucnosti pa javljam utiske!
 
Overwatch 2 mi je veliki pad u odnosilu na 1 🥺 ja sam se malo razocarao

Apex mi je kul ali sam i dalje vise pubg fan ali moram priznati da su lepo odradili.
 
Jednom kad navikneš na kretanje u Apexu svaki drugi battle royale ti je spor. Kao kad pređeš na mobilni telefon koji ima osvežavanje ekrana 120Hz.
 
Probacu i Overwatch 2, cisto da vidim kakav je u poredjenju sa jedinicom koja mi je bila odlicna.

Ali prvo Apex definitivno.
 
Kad smo kod Overwatch 2 uzgred, sad vidim da je Blizzard "skinuo" nekoliko heroja iz rotacije zbog previse bagova. Medju njima i mog omiljenog Bastiona.

Ova kompanija je nekad bila sinonim za perfekciju sto se tog dela tice, znali su da odlazu igre dok sve ne bude optimizovano kako treba........a sad - "evo vam poluproizvod pun bagova ali bez brige, ispravljacemo nedostatke kad igra bude vec dostupna svima pa makar to znacilo i skidanje heroja dok sve ne bude spremno".

Bez komentara.
 
Kad smo kod Overwatch 2 uzgred, sad vidim da je Blizzard "skinuo" nekoliko heroja iz rotacije zbog previse bagova. Medju njima i mog omiljenog Bastiona.

Ova kompanija je nekad bila sinonim za perfekciju sto se tog dela tice, znali su da odlazu igre dok sve ne bude optimizovano kako treba........a sad - "evo vam poluproizvod pun bagova ali bez brige, ispravljacemo nedostatke kad igra bude vec dostupna svima pa makar to znacilo i skidanje heroja dok sve ne bude spremno".

Bez komentara.
Video sam. Ne znam sta da kazem, sve vise kompanije postaje tako i sve vise igara puste samo da puste pa posle doradjuju
 
Secam se starog Blizzarda, koliko su oni tada bili drugacija kompanija. Porastao sam na nekim njihovim igrama, tipa Starcraft.

Znali su da odlazu svoje igre ali znalo se, kad izadju, to ce biti vrhunski proizvod. Cinematici su im isto bili vrh vrhova. Slusali su publiku i uvek su sve gledali da optimizuju sadrzaj tako da vecina ljudi bude zadovoljna.

Ali od kako ih je Activision kupio, krece polako sunovrat..........originalni Overwatch je bio poslednja odlicna igra koju su izbacili i nakon toga krece ambis.

Sad im je iskljucivo stalo do toga da izmuzu sto vise para od ljudi. Tako i dizajniraju svaku igru, patch, itd..........a neretko i sami game directori vredjaju publiku ili direktno ili indirektno. Ako vam se nesto ne svidja - "vi ste jednostavno losi u ovoj igri". Niste losi da nam date pare ali ovde ste losi. Ili nevidjeni fail kad su armiji PC igraca na njihovoj manifesticaji rekli da ce Diablo Immortal biti samo naslov za mobilne platforme pa kad je krenulo zvizdanje, covek im odgovorio "Pa zar vi ljudi nemate telefone?" :ROFLMAO:


A pomenuti Diablo Immortal je nesto najgore sto sam ikada videopo tom pitanju. Da bi covek imao najbolju opremu u igri treba ili da igra neprestano 10 godina ili da odresi kesu i plati tricavih 100 000 dolara. Izracunali su vec neki YouTuberi. Bukvalno bez komentara. Eto i taj serijal sam voleo ranije, posebno Diablo II ali kad vidim ovo, mogu da mislim i Diablo 4 na sta ce liciti.

Na to se nadovezuju i one cuvene "tajne" koje su skrivali vezano za zlostavljanje radnica i toksicnu radnu atmosferu.

Od kompanije koja je bila obozavana od strane armije ljudi sirom sveta (ukljucujuci mene), postali su "najgori od sve dece". Ruglo.
 
Sve se na kraju dana vrti oko para zato se i ubija ta strast prema gaming-u nekima. Srecom uvek pronadjem nesto pa ima nade za mene
 
Mogu da preporucim Elden Ring. Ovo je jedna od najboljih igara koje sam igrao u ovom veku. Bukvalno je sve vrhunski uradjeno.

Na prici je radio i Dzodrz R R Martin. Nije omanuo ni ovog puta.
 
Ne pamtim da sam ovoliko bio ishajpovan oko neke igre. Ovo su svi fanovi HP čekali od detinjstva. Meni stiže u 6 ujutru u utorak na konzoli i bukvalno ću ustati da igram.

 
Ne pamtim da sam ovoliko bio ishajpovan oko neke igre. Ovo su svi fanovi HP čekali od detinjstva. Meni stiže u 6 ujutru u utorak na konzoli i bukvalno ću ustati da igram.

Ustao da igram i the hype is real!
 
Nabavio sam preko streamer-a nekog sa kojim igram pubg. On je dobio eksluzivno. Moram priznati ovo je sve sto sam ocekivao😍
 
Čekao sam ceo život, mogu i do utorka. :D
 
Back
Top