Gaming

Jao roknuću se imam switch, on je krš, tek za jun / jul je najavljen. A ne'am pare za PS5 :( Naložio sam se kad sam video trejler za Hogwarts Legacy pre par meseci. Sreća pa nemam vremena od života, al kad uzmem odmor vrv ću iskrizirati pa uzeti (na rate :D )
 
Baš to. Više od 20 godina čekam Hogwarts Legacy. Doduše, igrao sam igre iz serijala kako su se pojavljivale, kako na PC-u, tako i na konzolama. Mislim da sam prve dve prešao svaku po 10 puta, minimum.
Kako su uradili izbor kuća, da li biramo sami ili radimo test kao što smo na sajtu Pottermore?
 
Sami biramo, ali može se rezultat sa Pottermore-a povezati sa igricom koliko znam.

Zanimljivo da je mapa zamka potpuno nova, čak mi se čini da više ima veze sa knjigama nego sa filmom. Nije ista kao ona iz petice i šestice, taj zamak sam znao napamet. :D Logično je da će zamak biti dosta veći, ali jedino što je isto su iconic mesta iz filmova, hodnici su skroz drugačiji... Čak su i one pokretne stepenice drugačije.
 
Ove nedelje sam se castio jedan gaming laptop, uglavnom da bi igrao jednu igru o kojom sam vec pisao, ali ako neko ime neke preporuke za druge zanimljive igre, voleo bi da razgledam opcije (ne Hogwarts) :D
 
Ove nedelje sam se castio jedan gaming laptop, uglavnom da bi igrao jednu igru o kojom sam vec pisao, ali ako neko ime neke preporuke za druge zanimljive igre, voleo bi da razgledam opcije (ne Hogwarts) :D
Elden Ring. Jedna od boljih igara i moja topla preporuka
 
Ja ne mogu sebe koji 12 godina igram jednu te istu igricu.
 
Mene nije i dalje smorilo da ukrštavam svoje srodnike.
 
U 1 iza ponoći po našem vremenu izlazi Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.


Uz Hogwarts Legacy još jedna igrica kojoj se baš radujem ove godine.
 
Op Op Op Baldur's Gate 3 dobio Game of the Year nagradu. :O Todd Howard negde pizdi sto njegov half baked Starfield nije dobio tu nagradu, hahaha. x'D
 
Dobar je Starfield, prešao sam ga, ali daleko je to od GOTY...
 
Kada imam slobodnog vremena, igram svoje omiljene igrice iz detinjstva koristeći emulator. U poslednje vreme ja volim RetroArch.
Nažalost, moj laptop je preslab za mnoge moderne igre. 😒
 
Skoro sam se sa drugaricom prisećao tih emulatora iz detinjstva, sećamo se diska sa 256 igara ili tako nešto, i setili smo se igrice Zombies Ate My Neighbors, koliko se sati provelo uz nju, isuseee


zombiesatemyneighbors_7103.jpg
 
Back
Top