gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

Elena se oglasila na instagramu ; Музика постоји у нашим животима да би нас ујединила. Да имају добар провод. Јуче смо доживели нешто друго, нешто другачије од онога на шта смо навикли... Дубоко ми је жао што је 2022. годинa ,godina ратa, људи страдају, а болнице су пуне одраслих и деце са тешким болестима. Ово ме растужује. Ово су озбиљни проблеми. Не оно што се догодило јуче, пред нашим очима, пред очима хиљада гледалаца а посебно деце. Најмање што смо морали да урадимо је да се удаљимо од тачке напетости да бисмо избегли најгоре. Не у насиљу. Не у мржњи. Нашем друштву ово није потребно“, закључује Хелена Папаризу.
 
Znači to je taj famozni studio gde trče svi. Odličan je, nije ni čudo.
 
To je valjda studio nekadašnjeg Boyana Filma. Gomila stranaca tamo snima. Meni je najveća misterija što su Britanci tamo odradili LoT, ali kapiram da im je bilo lakše da dođu na gotovo, nego da se cimaju sami.
 
Jeste čudno, ali naravno da je lakše da samo sletiš i uletiš. :D
 
Posle mnogo godina, desilo mi se da zaplacem uz neku ESC pesmu. Kada sam slusao u polufinalu zaplakao sam i samim time svojim pobednikom proglasio ovu pesmu 😍
 
Neočekivano dobar kombo bivše i (možda) buduće predstavnice :love:


Evangelia je u nekom lajvu izrazila želju da predstavlja Grčku ili Kipar i ima u planu da pošalje pesmu. Grci su konkurs otvorili krajem avgusta.
 
Evangelia je već bila konkurisala prošle godine sa nekoliko pesama, ali su je odbili.
 
Nisam znao, mislio sam da su Amandu izabrali interno kao i Stefaniu 2020/21.
 
Premoćna balada ali ipak nedovoljno jaka za našu Konstraktu i ostale ispred nje. U svakom slučaju, Grčka konačno 2.godinu uzastopce u eliti gde joj je i mesto, nedostajala nam je...
 

Ovo mi je sad diglo standarde, samo ovako nešto priznajem za Liverpul!! 🥹😄
Ahahaha ubiću te.. Jel hoćeš opet da doživim srčku kao kad se OPA takmičilo..
OPA je opera za ovo.. 😆😆
Ali studio, egipatska tematika, pa sako, ogrlica, OBESIĆU SE.. ❤️ A kad se krsti.. 🤣
 
Ja nemam pojma za šta bi mogli da se odluče ove godine, jer je ERT kod odabira pesme uključio i tzv. demoskopski žiri, a zainteresovani su mogli da se prijave do pre desetak dana. Zajedno sa ERT žirijem odlučiće koga šalju u Liverpul (50,6% publika, 49,4% žiri).

I dalje sam opsednut ovogodišnjom pesmom ❤️
 
Back
Top