gr Grčka 2024: Marina Satti - ZARI

@Majsta94

Znaš čega se pribojavam ipak malo, uživo izvedbe.. I Yianna Terzi je meni bila #4, čak i više možda, sve do prve probe, onda je krenula da mi tone.. 😭🥹
 
Ево је 7. на клаџи 🔥
Није да значи нешто много, али опет фино да људи улажу.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Džaba kladža kad će je žiri sastaviti sa zemljom. Na kraju očekujem neko 16. mesto, što će biti vrlo solidno. (y)
 
Džaba kladža kad će je žiri sastaviti sa zemljom. Na kraju očekujem neko 16. mesto, što će biti vrlo solidno. (y)
Ukoliko uopste i udje u finale, 2018.godine su imali iako ne sjajnu pesmu i nesto sto ja slusam, imali dosta bolju pesmu imali su hajp u svojoj Grčkoj pa uprkos losem kvalitetu cele evrovizije ni u finale nisu usli, sada imaju jednoo 1234 slabiju i losiju bas pesmu, tako da...
 
Видјећемо, мада не би ме изненадило да жири стави типа Шведску у топ 3 😂
 
Očekivao sam da ispada iz trendinga, ali ne, drži se i dalje, vrh.. Pritom Irska nije dijapsoraška zemlja za Grčku uopšte kao Velika Britanija, nije ni Finska uopšte. Kao Švedska na primer.. Tako da, Marinče.. 👌
 
Само нека се пишеее 🔥

Она је сама рекла да је хтјела да прикаже грчку стварност ван острва и мора и добро је урадила, јер није Грчка само то.

Знамо колико је сати кад се већ сад пише о пјесми и њој
 
Za tri minuta može da pređe scenu uzduž i popreko da bi je tako snimali, možda skoči u publiku :D
 
Haha ne znam kako su zamislili stvarno, možda i dođe do publike, ima vremena
 
Back
Top