gr Grčka 2024: Marina Satti - ZARI

Да, буквално бих рекао да је ту негдје моје годиште
 
Sramota me je koliko sam popljuvao pesmu a sada ne mogu da se skinem sa nje 🤣

nadezda-biljic.gif
 
Ovogodišnja pesma Grčke mi nije samo ubedljivo najslabija pesma OVE evrovizijske godine, već mislim da mi je ovo jedna od najlošijih pesama i najužasnijih stvari koje sam IKADA čuo na ovm takmičenju..

Recimo poslednjih nekoliko godina se ne sećam i ne mogu naći lošiju pesmu od ove, čak i pre nekoliko godina neke smor pesmice koje su mi bile na dnju liste su mi dosta KVALITETNIJE od ovog turbo folka...

Nekako zamisljam duet Blanke Palome i Marinne, verujem da bi to na nekom idjs videos bio glavni hit ove godine ako bih izasao, posto tako nesto bi se zaista slušalo u Srbiji.
 
Iako se nešto ne ubijam od slušanja ove pjesme niti mi je među favoritima, svjestan sam i od početka sam dojma da je isključivo rađena za scenu, to sam odma i napisao čini mi se kad je pjesma izašla, da ostavljam prostora da mi se svidi sve u paketu kad pogledam nastup, da o tome najviše ovisi. Poštujem Marinu kao izvođača i vjerujem da zna šta radi, tako da baš me zanima kako će izgledat taj nastup
 
Nastup mi je potpuno nebitan, nece mi se Grcka i Malta dopasti ako uloze i 3 milijarde eura i da kazu kako su spremili nastup u kojem lete iznad arene u Malmeu i onda iz vazduha upadaju u halu a u hali ih sa obe ruke docekuje Mik Jager da ne padnu, ni onda mi se ne bi dopalo.
Za mene je bitno da mi se dopadne melodija i instrumental, a nastupi me mogu zanimati jedino ako mi se dopada PESMA i nastup moze da mi nadogradi samu pesmu, ili da mi je spusti.
Tako da Grcka i Malta ce mi biti na dnu kakav god nastup imale i da bude kič i da ne bude...

Što je najjače u vecini slucaja kada mi se zaista dopadnu neke pesme, obicno mi se na evroviziji mnogo vise dopada audio verzija ili spot za neku pesmu, nego nastup( vidite pod Let 3, Lasagna, Ribak.....)
 
Back
Top