ge Gruzija 2023: Iru Khechanovi - Echo

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,751
Points
118
lunQh6J.png

Predstavnica Gruzije na Pesmi Evrovizije u Liverpulu biće Iru Khechanovi. Ova 22-godišnja pevačica pobedila je u gruzijskom izdanju šoua "The Voice" gde je u konkurenciji 8 takmičara osvojila 21,88% glasova. Bila je članica grupe Candy koja je pobedila na Dečijoj Pesmi Evrovizije 2011. godine. Dobitnica je glavne nagrade na Olimpijskom takmičenju pesama u Tbilisiju 2009. Učestvovala je i na mnogim dečijim festivalima u Turskoj. Pesma za Evroviziju će biti predstavljena u narednom periodu.

U finalu je otpevala Euforiju u drugačijem aranžmanu


Rise Like a Phoenix


Echo


r0fXlJY.jpg
 
Last edited:
Obećava, dopada mi se boja i način pevanja...na Gruziju uvek računam..
 
Ovo je prvi ženski gruzijski predstavnik posle 2017.
 
Ona je iz grupe CANDY koja je 2011. pobedila na JESC-u.Tako da ima iskustvo i možemo očekivati dobru pesmu od nje,pa i prolazak Gruzije konačno nakon 7 godina.
 
Obećava mi takođe. Bio bi red da porade na pesmi i nastupu kao što to rade za JESC.
 
Djevojka ima baš jako zanimljive crte lica, baš je nekako neobična, ali simpatična i slatka je. Nadam se da spremaju nešto dobro, ovako na prvu bih rekao da će biti neka balada u pitanju, ne znam zašto.

Nakon sestara Tolmachevy i Destiny, treća pobjednica JESC-a koja ide na ESC.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Iru je izjavila da joj pjesmu radi Giga Kukhianidze, autor sve tri pobjedničke JESC pjesme iz Gruzije. Izgleda da su zaista napokon ozbiljno shvatili.
 
Sjajan vokal, ako pogode pesmu mislim da ova devojka moze da donese novi najbolji rezultat Gruziji!!!
 
  • Like
Reactions: Mrm
Sjajan vokal, ako pogode pesmu mislim da ova devojka moze da donese novi najbolji rezultat Gruziji!!!
Red je da bude Gruzija top 5 po prvi put..
Ima dva 9. mesta..
 
Iru je izjavila da joj pjesmu radi Giga Kukhianidze, autor sve tri pobjedničke JESC pjesme iz Gruzije. Izgleda da su zaista napokon ozbiljno shvatili.
MA AJMO BRE IDEMO TB1LISI !!!!

E OVAKO NASTAJE KONCEPT STOBSEKODNASZVAO I VOKAL I KOMPOZICIJA !
 
Dobio je već upozorenje, nije mu prvi put da tako piše, ali nadam se da je poslednji.
Ali Marko se šalio, ovo nije bilo ništa uvredljivo ili problematično.. 😔
 
Ma jasno je to, ali treba povesti računa kako se piše i ne terati inat konstantno.
 
Svakako je lepo što su admini počeli da obevastavaju javnost kako stvari stoje, a ne da ljudi samo ispare bez objašnjenja, pa posle se sazna da su banovani.
 
Meni se čini da će i ovo biti još jedna u nizu komercijalnih instant pesmica. No dobro, to je za Gruziju ogroman pomak, uzimajući u obzir šta su slali prethodnih godina.
 
Back
Top