ge Gruzija 2023: Iru Khechanovi - Echo

Lepo što i Azerbejdžan i Gruzija ove godine šalju pesme i sopstvenih zemalja.
dobra taktika, realno: prvo import za kur*enje i opipavanje terena, pa onda primeni nauceno na export i kur*enje na kub jos jace sa sve predznakom ‘domace, organsko’.

EKOF Beograd
 
  • Love
Reactions: Mrm
Ne znam kako i zašto, ali noćas sam sanjao da je izašla pjesma i da je zvučala ko rani uradci Britney Spears 😅

Daleko bilo… jbt samo još ona i Armenka mogu spasiti ovo pf 😓
 
Jbt Gruzija 10 na kladionici, a još nisu ni izbacili pesmu 😱 baš bi mi bilo drago da Iru pokida i konačno donese Gruziji neki dobar plasman nakon 100 godina
 
Meni je za početak bitno da oni pošalju normalnu pjesmu, a sad dal će bit dobra ili ne, neka bude kako bude, ali samo da se ljudi malo unormale konačno
 
Iru se oglasila da su pesma i spot gotovi, doradjuju detalje i u narednim danima ce da je objave!!
 
Iru se oglasila da su pesma i spot gotovi, doradjuju detalje i u narednim danima ce da je objave!!
Doradjuje detalje -> Bukvalno imaju par opcija na talonu i cim se jos neka zemlja istrci sa predstavnikom i pesmom pada konacan odabir na pesmu koja ce se najvise izdvojiti i izdominirati. Spot snimljen u 24h i montiran kroz par sati i vozi misko 🌸
 
Vjerojatno će tek idući tjedan biti objava pjesme zbog masovnih prosvjeda u Tbilisiju. Inače, i Iru je glasno podržala prosvjed, samo da se to ne odrazi na daljnju gruzijsku ESC priču ove godine, iako sumnjam da tamo vladu boli ona stvar za ESC lol
 
Doradjuje detalje -> Bukvalno imaju par opcija na talonu i cim se jos neka zemlja istrci sa predstavnikom i pesmom pada konacan odabir na pesmu koja ce se najvise izdvojiti i izdominirati. Spot snimljen u 24h i montiran kroz par sati i vozi misko 🌸
Ne nego spot je snimljen svakako, a videce koju ce pesmu da mu dodaju 🤣
 
Spremni smo za zemljotres koji će izazvati kavkaska legenda Iru Khechanovi, kao nekada ikona Nina Sublatti!

6e2GkI.gif

WhiteInformalGilamonster-size_restricted.gif
 
Bože koliko sam ja volio Warrior, a sad jedva da je čuti mogu. Al' svejedno, trebala je biti u top 10
 
Ma ne berite brige, biće to zemljotres!

PGarOv.gif
 
Bolje da ne obećava, da ne dobijemo nešto poput Azera. :ROFLMAO:
 
Back
Top