ge Gruzija 2023: Iru Khechanovi - Echo

Kad bi se bog pravoslavni smilovao da pobedi čupavu valjačicu....
Ма какви, ово ће се можда мени и допасти, али реално сагледано, на основу исечка већ могу да кажем да ово не може на сам врх, жири + публика...
 
Ма какви, ово ће се можда мени и допасти, али реално сагледано, на основу исечка већ могу да кажем да ово не може на сам врх, жири + публика...
Nadam se da ce Putin pomoći

Evo i cijele pjesme, kome se ne čeka 18:00. Doduše, kvaliteta zvuka je baš loša pa svakako za pravi dojam treba pričekati službenu objavu

seri po čupavoj breeeee
 
Stvarno odlicna pesma. Ima ogroman potencijal za nastup, moze goreti i krava i stala. Verujem da ce uloziti dosta novca u efekte.
 
Nadam se da ce Putin pomoći
Ovo istočnoevropski žiri i balkanski može i da guta, mogu da viidm naš žiri kako glasa kao i za :az: lani, hrvatski na primer, ali holandski, belgijski, danski, nemački, tsk..njima treba baš nešto "beige", a Lorenče se čak beige i obukla, sve joj je u boji saharske pustinje...:cool:
 
Ovo istočnoevropski žiri i balkanski može i da guta, mogu da viidm naš žiri kako glasa kao i za :az: lani, hrvatski na primer, ali holandski, belgijski, danski, nemački, tsk..njima treba baš nešto "beige", a Lorenče se čak beige i obukla, sve joj je u boji saharske pustinje...:cool:
Hjoj, ali dajte već jednom shvatite da je postalo apsolutno nepredvidljivo kako i za što će žiri glasati i da jednostavno nema pravila. 🥺 Dokazano stopedesetosam puta
 
Nakon 2015. i čak 8 godina lutanja i glupiranja, Gruzija konačno ima NORMALNU pjesmu, koja je usput i jako dobra, sve čestitke 🙌
 
Nece mi biti u TOP 5, ali mi je odlicna pesma i bice, za sada, u TOP 10. Refren mi je zaista dobar.

Sad mogu definitivno sa sigurnoscu potvrditi da mi je drugo pf-e mnogo bolje od prvog.
 
Hjoj, ali dajte već jednom shvatite da je postalo apsolutno nepredvidljivo kako i za što će žiri glasati i da jednostavno nema pravila. 🥺 Dokazano stopedesetosam puta
Joj Marence, naivno moje Marence.. 🤩😍
 
Ovo istočnoevropski žiri i balkanski može i da guta, mogu da viidm naš žiri kako glasa kao i za :az: lani, hrvatski na primer, ali holandski, belgijski, danski, nemački, tsk..njima treba baš nešto "beige", a Lorenče se čak beige i obukla, sve joj je u boji saharske pustinje...:cool:
Naravno da ce Švedska da pobedi jer iza njih stoje strani centri moci.

Ali Gruzija je favorit obicnog coveka, potlaćenog i izrabljivanog.

Iza Loreen stoje globalisticke elite i masoni.
 
Naravno da ce Švedska da pobedi jer iza njih stoje strani centri moci.

Ali Gruzija je favorit obicnog coveka, potlaćenog i izrabljivanog.

Iza Loreen stoje globalisticke elite i masoni.
DOSTAAA, hahaha pitaju me zašto se cepam, kako ovo da objasnim. 😂😂😂
 
Refren fenomenalan ostatak meh. Nije popularno misljenje ali Jermenija mi je miljama ispred ove 💀
 
Meni su podjednako dobre, tj. sacekacu i ja zvanican klip, ovde se jedva cuje sta peva...
 
Back
Top