nl Holandija 2022: S10 - De Diepte

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,251
Points
118
mfhEHxZ.png

Holandska predstavnica u Torinu biće 21-godišnja S10 (izgovara se "es ten") što je umetničko ime pevačice, repera i tekstopisca Stien den Hollander.

S10 je prvi mini album "Antipsychotica" izdala 2016. godine. Primećen je njen kreativni talenat što je sledeće godine rezultiralo ugovorom za album. Evrovizijska pesma će biti izvedena na holandskom jeziku, što je prvi put od 2010. kada je Sieneke pevala "Ik Ben Verliefd (Sha-la-lie)".​

7r2oGjV.jpg
 
Last edited:
Ne znam zašto ali ovde očekujem nešto što mi se neće dopasti.
 
Prošao sam kroz njene pesme i svidja mi se iskreno, samo se nadam da neće omanuti pesmom za esc jer to svakako mora da bude jače od ovoga što inače izbacuje. Drago mi je da je na holandskom
 
Ni ja od ove Samsung Galaxy S10 ne očekujem mnogo, ali ajde, pohvala što idu na nizozemskom ponovo nakon dosta vremena
 
Mislim da necu biti odusevljen pesmom pre svega jer mi holandski zvuci odbojno.
 
Ako bude pesma Dans Mij Naar Huis, za koju se nagađa, biće odličan izbor.
 
Ovo iznad je lažno,naravno.Pravu pesmu čućemo 3.marta.Napokon da čujemo Holandski nakon 12 godina i na pravom,velikom ESC-u,a ne samo na JESC-u.
 
Pesma izlazi sutra u 11:15.
 
Mlako,dosadno,ništa posebno nije ova pesma.Inače,pesma se zove De diepte.
 
glas je prelep, i trdtrd deo, ostalo dejavu. nije me taklo, a ni maklo. veliki plus što je pesma na holandskom. Kad smo poslednji put čuli holandski? 2010? shalali shalala??!
 
Back
Top