nl Holandija 2022: S10 - De Diepte

Ok je, mada ima previše tararara, haaa, huuuu momenata.
 
Na prvo slušanje jako jako fino! Malo sam se i naježio.

Bome Nizozemska se šali samo kad su domaćini! 🙏
 
Ne vjerujem da baš može do pobjede, ali da je trenutno uz Poljsku/Italiju jedina koja ima taj lagani winner vibe, ima.
 
Opa, baš mi se sviđa pjesma!

Happy Dream GIF by Anne-Marie
 
Bas mi se svidja pesma. Super je! Fazon Lane Del Rey samo na holandskom :)

Svidja mi se i spot. Imamo devojku koja tuguje zbog coveka koji ju je napustio da bi bio s drugim muskarcem. Aww
 
I meni se dopada.
Ni holandski mi ne kvari utisak 👌
 
Na drugo slušanje mi je bolje, ali opet ne vidim neki potencijal za visok plasman.
 
Iskreno ali iskreno baš nisam blagonaklon prema većini holadnskih pesama ikada, ali meni je ova njihova pesma pristojno vrlo dobra.
Jezk je pesmu podigao za tri levela iznad. Da je na engleskom bio bi to samo go prosek.

Atmosfera i doza mistike u pesmi prodaju ovu priču. Vrlo prijatan vokal.
Nadam se da će ovu atmosferu iz spota nekako dobro upakovati i u sam nastup u Torinu. Mada to neće biti lako.

Prvo PF ove godine slabije.... a predikcija za prolazak u finale: DA ,ima realne šanse da bude u završnici, ponajviše uz pomož žirija.
 
Meni ovo lijepo i ne mogu opisati koliko mi je drago što nije na engleskom. Ima ugodan glas, muzika mi odgovara, mogu zamisliti odličan nastup... Ništa wow, a opet bolje od velike većine do sada odabranih pjesama.
 
Ne vjerujem da baš može do pobjede, ali da je trenutno uz Poljsku/Italiju jedina koja ima taj lagani winner vibe, ima.
ma koji crni winner vibe....zaboga.
Dobra pesma. Boriće se da uđe u finale, plahon sredina tablice ili niže. Po meni pošto će ovo definitvno biti jedna od najlošijih godina mogla bi i više, ali winner vibe ? .... .to je potpuno al potpuno druga dimenzija i difeincija. To se prosto ne upotrebljava kao termin za ovakve pesme. Čak i ako je tvoj subjektivan stav takav,OK. Ali uvek su objektivni principi iznad nekih naših subjektivnih.
 
Back
Top