nl Holandija 2022: S10 - De Diepte

Da, kad je jebački nastup. Sviđaju mi se čak i te gitariste u pozadini, sve izgleda odlično. A ovo sad joj je teško govno.
 
Pa ono sa laserima je mnogo bolje nego ovo sada. Šteta, iako mi je pesma favorit br. 1 u ovom pf-u. Nadam se da će izgledati bolje u utorak.. :)
 
Ocekivao sam puno vise ovde. Deluje dosta mlako i neubedljivo.

Svakako za finale je i ovo dovoljno ali bojim se da joj je top 10 u finalu ugrozen.
 
Istina je, s laserima bi bilo top i ne znam zašto nisu išli na to. Ali na kraju dana džabe i laseri i sve, kad krene pjesma, gotovo, raspad uma, duše i tijela, već vidim da će me te tri minute u utorak razoriti lol
 
Svi živi smo se uhvatili za te lasere, a njima je to bio samo tamo neki random nastup o kom nisu ni razmišljali nakon što su ga završili. A ono u šta su uložili vreme deluje meh. Daleko bilo.
 
Ona ima ljudi pesmetinu....nista joj vise, ali bas nista joj ne treba.
 
I ja sam prvo pomislio u sebi "Zašto je ovoliko grbava odjednom" 😭
 
A stvarno ocajna haljina, jedna od najgorih koje smo juce videli.
 
Horor, bukvalno da čovek pomisli da je defektna. Zašto se ljudi tako unakaze stajlingom, da bi po svaku cenu privukli pažnju, nikada mi neće biti jasno.
 
Srećno joj bilo, ostaje mi prvi favorit samo zato što sam odlučio da probe ne utiču na moje rangiranje. 😭
 
Ali zato teško da ću glasati za nju ako mi bude meh, mada sačekaću da vidim ceo nastup, možda to sve zajedno bude dobro.
 
Ja ne prihvatam cinjenicu da se danas pesma na Evroviziji gleda, a manje slusa. Pesma je odlicna i mojih 60 glasova ide za Holandiju. Bitna je njena emocija i glas, a to dal ce da ima lasere, vatru, kolut napred ili nazad to je tako nebitno. Ovo je takmicenje pesama. Ne zelim pesme da gledam, vec da slusam.
 
Meni je potreban i taj vizuelni deo kad GLEDAM. Gledam celokupni paket. Audio je dovoljan kad stavim slušalice i slušam preko Spotify-a. Ali svako ima svoje kriterijume.
 
I meni je bitan vizuelni momenat, iako mi se ovde baš dopada što nastup nije 'pojeo' pesmu i verujem da su u datim okolnostima izvukli najviše. Ona je sigurni finalista, bar sam tu miran 🧡
 
Ja sam vise za pesme, tj. pesma mi je najbitinija, a vizuelni deo moze da pomogne. A s obzirom da je ovo takmicenje, onda moze da ima uticaja kod mene. A pogotovo ako mi je neka pesma slabija, a uz odlican nastup, moze da mi popravi utisak o pesmi.
A sto se tice nje, moglo je to bolje vizuelno.
 
Back
Top