nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Ok ja volim ovaj žanr muzike i pogotovo volim sve na ESC što izlazi iz ustaljenog šablona, ali meni je sinoć ovo bilo prosek proseka. Čak ni ti dropovi gde treba da bude ludnica mi nisu bili efektivni...
 
Mislio sam sinoć da će Duška nešto ironično da kaže za njega ali stvarno je lijep i uvod i objašnjenje napravila za pjesmu i nastup.
I Konstrakti je bio u top 3 sinoć, STRUKA
 
ja sam šokiran koliko je ovo sve bedno izgledalo, tipa kao da RTS radi nastup za Cha cha cha
 
Sve u vezi nastupa je prosjek, ali pjesma je vožnjica
 
Pa videćemo, ali možda bude neki random plasman, da.
 
Ok ja volim ovaj žanr muzike i pogotovo volim sve na ESC što izlazi iz ustaljenog šablona, ali meni je sinoć ovo bilo prosek proseka. Čak ni ti dropovi gde treba da bude ludnica mi nisu bili efektivni...
istina, ali u njegovu odbranu gaber je uživo zeznut za izvođenje

nisu svi ludi kao Desingerica :cool:
 
Iskreno nastup razocarao.
Pokupim je title od Konstrakte, ples od Little Big, ima malo I Oliver Treea, patetiku od Tix. A najavio svasta nesto.
 
A ja još gledam kao haha Luksemburg pa Izrael... i vidim nema njega nakon Izraela kad ono trebalo prije da nastupa. A bio je na onom paradiranju na početku finala
 
Pa onda nije trebao nastupat ni sinoc 😂
nego kad je njegov dosad nevidjeni esc nastup flopnuo onda ide jeftino fejk sakupljanje simpatija na ovakvim stvarima, a do sinoc je bilo lizanje sa Kaarijom
 
Back
Top