hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

@rintintin stvarno se prijavljujes? 😀
Čim je napisao tim Vlaho Huljic jasno je da se zeza.
Uh znači to mi je bio jedini blooper :ROFLMAO:
Zezanje naravno, koje datira čini mi se od prethodne hrv teme, jedina istina je ta da bih vrv i bio veće osveženje i promena nego skoro svako ko se u pravilu prijavljuje i nastupa na Dori :ROFLMAO:

A šalu na stranu, mislim da nećemo prizvati skoro nikog od ovih koji se sad pominju na temi, daj bože da budem demantovan. Uglavnom mi Dora kao krajnji proizvod ostavi utisak mase protraćenih prilika, voleo bih da se nešto desi u 2023.
 
Nika i Matija teško da bi išli u duetu, nedavno su prekinuli 😂

Top 3 želje Matija, Nika i Zsa Zsa. S Vlahinom pjesmom. Toeto.
 
Možda Konstrakta motiviše i hrvatske alternativne izvođače, da ne kažem podrumare, da se prijave sa nečim originalnim.

Imali smo mi konsktraktu prije konstrakte - zovi ju mama

A i inace hr nekad zna kopirat srb. Tipa joksa 2004 pa vukovi umiru sami 2005 pa feminemke i moje 3. Pa ona nina caroban pa nina badric. Pa odustanu jedni, odmah o drugi
 
Imali smo mi konsktraktu prije konstrakte - zovi ju mama

A i inace hr nekad zna kopirat srb. Tipa joksa 2004 pa vukovi umiru sami 2005 pa feminemke i moje 3. Pa ona nina caroban pa nina badric. Pa odustanu jedni, odmah o drugi
Znam da se Aklea žalila na kvalitet zvuka na toj Dori, i da dok bude tako ne bi ponovo učestvovala... Kako je jedva čekala da izda studijsku verziju, da pokaže ljudima kako to treba da zvuči...
Evo ovde na 24:07:

Meni je ona super, mada mi muzički ne liči mnogo na Konstraktu, više mi je etno i psihodelija i tribal...
Pesma bi joj verovatno bila odlična, jedino ne znam kako bi se snašla na velikoj ESC sceni...
Konstry se takođe uplašila u prvih par sekundi, iako ima mnogo više iskustva...

Aklei treba još nekoliko godina rada i par velikih koncerata, da se sledeći put ne uplaši na Dori, i da izvuče svoj maksimum...


U međuvremenu će valjda Dora da iskopira kvalitet zvuka sa ovogodišnje PZE, i pažnju posvećenu svakom izvođaču... Kako se iz svake numere izvlači maksimum...
Mislim da bi uspeh PZE mogao da povuče Doru u tom pravcu...
 
I ne samo kvalitetom zvuka nego cijelim pristupom, jer dora je, bez obzira na sitne pomake, i dalje u 19. st
 
Хрватска треба да пошаље најбоље што има, Лидију Бачић. Све остало је промашај.
 
Ако су са Албином и Димшићком у последње две године били надомак финала, онда очекујем да ће се 2023. провући. Треће испадање у полуфиналу би за тамошњу нацију био неуспех.
 
Mislim da je vrijeme za neciji povratak. Danijela Martinovic, Žaklina, Albina, Franka ili Klapa smora definitivno
 
Bolje neko ko nije išao skoro a ne Albina da ide posle dve godine. Treba da sazri muzički, pa kad se nešto bitnije promeni i spremi nešto drugačije, možda onda.
 
Mislim da je vrijeme za neciji povratak. Danijela Martinovic, Žaklina, Albina, Franka ili Klapa smora definitivno
Klapa s mora ne postoji. Ta Klapa je skup pjevača više Klapa iz Hrvatske koji nastupaju i dalje. Čuo sam sa Albina šalje na Doru pjesmu power baladu .Žao neće ni kao autor. Za Femminem vrlo moguće jer su ponovo okupljene
 
Dosta je bilo Žaka svakako. Nisam ni za jednog od tih povratnika. Kakve crne Femminem? One više nisu konkurentne ni za revijalni deo Skala. Zar Hrvatska zaista nema šta da ponudi? Pa na FSC-u smo slušali Ginu, Idu Prester, na trenutnom izdanju Lu Jakelić, zašto ne njih? Čuš, povratnici. 😂
 
Dosta je bilo Žaka svakako. Nisam ni za jednog od tih povratnika. Kakve crne Femminem? One više nisu konkurentne ni za revijalni deo Skala. Zar Hrvatska zaista nema šta da ponudi? Pa na FSC-u smo slušali Ginu, Idu Prester, na trenutnom izdanju Lu Jakelić, zašto ne njih? Čuš, povratnici. 😂
U pravu si.Mia Negovetić pokušava već tri godine. Ove godine da je ona otišla bar bi HR bila u finalu.
 
Možda bi za Femminem bilo dobro, ako ništa drugo zbog promocije, mislim da dosta ljudi ni ne zna da su ponovo na okupu. Mada, što da ne, ako bi imale pesmu koja je vredna ESC-a. Za ostale povratnike definitivno nisam.
 
Elis Lovrić ili Bernarda Brunović,vrijeme je da neka od njih ode.
 
Sara Renar ili Nika Turkovic, alternativa ih spasava
 
Back
Top