hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

To je ofrlja i prekratka opservacija za forumaša i ESC analitičara njenog kalibra! Očekivali smo više, i bolji tejk!
Al nema veze, svakako ju je posle toga sačekao još veći hajp i iz frižidera :ROFLMAO:
 
Možda bi za Femminem bilo dobro, ako ništa drugo zbog promocije, mislim da dosta ljudi ni ne zna da su ponovo na okupu. Mada, što da ne, ako bi imale pesmu koja je vredna ESC-a. Za ostale povratnike definitivno nisam.
Mislim da je za ljude OK da to i dalje ne znaju.
 

Ako nista drugo ona stoji iza toga sto kaze, nije joj se svidjala Konstrakta i pre PZE i ostala je pri tome, meni bi bili zanimljivi screenshots onih koji su najavljivali samoubistvo nakon beovizije, pricali o bombardovanju, garantirali da nece proci u finale, a danas se krste u Konstraktin top 5 rezultat i prvi pizde kako im nije jasno sto ziri nije dao vise bodova.

Ako vec pricamo o subjektivnosti pricajmo o onima kojima se mislenje menja na svaki okret vetrova.
 
Ako nista drugo ona stoji iza toga sto kaze, nije joj se svidjala Konstrakta i pre PZE i ostala je pri tome, meni bi bili zanimljivi screenshots onih koji su najavljivali samoubistvo nakon beovizije, pricali o bombardovanju, garantirali da nece proci u finale, a danas se krste u Konstraktin top 5 rezultat i prvi pizde kako im nije jasno sto ziri nije dao vise bodova.

Ako vec pricamo o subjektivnosti pricajmo o onima kojima se mislenje menja na svaki okret vetrova.
Ko ljutio bebu? 🥺
 
Ja и даље не разумем што се подсмевате Лидији Бачић. Има вокал, учествовала на свим фестивалима где се пева уживо, има харизму. Само треба песма права.
 
2 polufinala? Pa ne mogu ni onih 14 pjesama u kojima su 2-3 slušljive.
https://www.vecernji.hr/showbiz/na-...brojne-novosti-pjesme-biraju-i-fanovi-1631939

Kao što smo već spomenuli, najveća novost su polufinala i fanovi kao članovi žirija. Početkom 2023. godine objavit ćemo sve pjesme sudionice i vraćamo emisiju "Ususret Dori" u kojoj ćemo tijekom pet tjedana predstaviti sve natjecatelje, i izvođače i autore, pojačat ćemo prisutnost Dore u medijima, a naročito na digitalnim platformama i društvenim mrežama. I za kraj idemo u vizualni redizajn te se nadamo da će gledatelji biti zadovoljni promjenama.

Pozdravljam novi vizualni dizajn. Pozornica je ove godine bila izvrsna kao i rad kamera. Nadam se da će bar koja pjesma pratiti.
 
2 polufinala? Pa ne mogu ni onih 14 pjesama u kojima su 2-3 slušljive.
To smo isto prvo i mi rekli za ovogodišnji PZE, pa je ispalo dobro jer su se potrudili da izvuku maksimum iz svake numere...

Nadam se da posle Konstraktinog uspeha u Hrvatskoj, sada Dora po tome kopira PZE...

Konstrakta kod nas ne bi pobedila da nije bilo polufinala, taj sistem daje growerima vremena da porastu...


Za razliku od prijašnjih godina, svoju riječ u odabiru će imati i fanovi Dore i Eurosonga. Točnije, neki članovi žirija nisu članovi glazbenih strukovnih udruga ni djelatnici HRT-a, već pravi fanovi.
Ovo je zanimljivo...
(Zavisi ko će to da bude, ali bi mogao biti neko ko razume šta ESC traži...)
 
Boze me sakloni, sve me strah na sta ce to liciti. A gore spomenuti website treba zakonom zabranit
 
Ja mislim da će Hrvatska sledeće godine proći u finale jer će EBU želeti da malo namami EX YU zemlje, kao 2014e kada su nastupile samo tri a dve ušle u finale.

generalno kad padne broj učesnika u finale idu oni koji dugo ili nikad nisu, kao npr. San Marino 2014e.
 
Šuška se šuška da se vraća Albina na Doru s baladom. Vidio sam njene plesače kako slažu koreografiju i citiram "manifestiraju novi Eurosong".
Uz to mislim da će biti i Lu Jakelić jer joj upravo izlazi album, a stalno po netu govori da kada će ona na Eurosong.
Sigurno izlaze i Feminnem na scenu.
 
Back
Top