hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Hrvatska ili Slovenija ove godine 100 posto u finale. A mozda i obe ako Srbija flopne

2 od 3 idu u finale jer ce EBU da mami EX YU.

Setite se mojih reci kada legnem pored pokojne Mileve..
 
Kupili smo od 2023. paket 4 finala + jedan top 10 plasman #mirCo
 
Kakav bi to spektakl bio da Danijel Popovic pobijedi na Dori i kao onaj didica iz UK 2k12 zapjeva o ljubavi
 
Ne mogu to da docekam. Slogan hrvatskog eurosonga sijaj balkanu sijaj, a logo luster s dore ispod kojeg je mač bana jelačića napravljen u canvi
 
Prijavio se i Željko Kruslin Kruško, nekadasnji pjevač grupe Latino:

 
Kosturi iz ormara. Trebaju neke tamburice, kolo šokačko pa da vidi evropa kako se plese
 
Dakle bit će 2 polufinala po 14 pjesama. Na slušanju pjesama su bili i OGAE-vci Hrvatske. Navodno imamo 3 pjesme dostojne top 5 na Eurosongu, a među njima i Kedžo. Sljedeći tjedan izlazi popis, a do kraja 12. mjeseca i sve pjesme. Većinom su pjesme za Splitski festival i neke festivale.
 
Znaci ako ogaeovci aka eurosong hr biro ucesnike pokoj vjecni daruj nam gospodine, 15 polufinale za redom
 
Eni Jurisic i Kedzo su mi dovoljan razlog da se nadam da ce biti dobra Dora
 
Dakle bit će 2 polufinala po 14 pjesama. Na slušanju pjesama su bili i OGAE-vci Hrvatske. Navodno imamo 3 pjesme dostojne top 5 na Eurosongu, a među njima i Kedžo.
Je l' su oni očekivali top 5 i od Albine? Kedžo je prošli put bio sigurni ispadač, zanimljivo ako je poslao nešto još bolje.
 
Oni izgleda čekaju da ispadnu na SP pa da onda objave spisak.. Navodno je trebalo još prošle nedelje, od tada samo odlažu..
 
Ipak sam za Kedžu ovako napamet, Albina je bila juče bukvalno, Franka isto, nadam se da je njegova najbolja i da će otići on, ali ajde da čujemo sve
 
Sve ovo sto citam me podseca na otkazanu 2020: spekulacije o potencijalnom ucescu Kedze, pa onda i zvanicno potvrda njegovog ucesca pa pobeda.

Ne bi me iznenadilo da opet Kedzo pobedi na Dori al da ovaj put za stvarno ucestvuje na ESCu.
 
Back
Top