hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Nadam se da su esc ejd ar tetkači dobro izaabrali. Posto lose pišu, možda imaju istancan sluh za iapadanje u pfu
 
Ma samo da ne bude kriminal ko ovogodisnja Dora. Znaci ono je ne ponovilo se vise nikad.
 
Imena ili pjesme? LET3? Bolje da su Brkovi, ali nije loše. Zato je onaj iz LET3 bio u zvijezde pjevaju. Još samo fali mali kokosić jaoooo odreću se državljanstva
 
LET 3 ft Marko Kukurin. On bi bio dobar predstavnik. Iako ovi iz Istre se nisu baš proslavili (Franka npr.), lgbt+-, vivuše bi ga obožavale, tik tok bi mu živnuo, one mudonje mi klečali na trgu protiv njega, znači dobio bi publicitet i tako....
 
Ko su ti ljudi? 😂

Iako, obećava što je raznoliko, fala *urcu barem neće biti samo pop proljevi i švedski ispljuvci. Vjerojatno Kedžo i pobjeđuje, eventualno mu Let3 može nešto ukvariti. Eni Jurišić bi mogla imati dobru pjesmu, ali sumnjam da može pobijediti. Harmonija Disonance je etno i moglo bi biti ok. Ostalo svakako nema nikakve šanse.
 
I oni 11. :ROFLMAO:
Ima zanimljivih imena, takođe mislim da Kedžo pobeđuje, što mi je i ok sa jedne strane.
 
Ne znam šta da mislim o spisku. Mislim, jasno je da bukvalno nitko nema šanse pored Kedže pa se bar nadam da mu je pjesma bolja od onog proljeva iz 2020. Moji favorit na slijepo definitivno Eni (ali da, teško da može bilo šta učiniti pored Kedže), Boris Štok (taj lik stvarno kida) i Detour.

Sudjelovanje Leta 3 pozdravljam zbog raznovrsnosti i showa.
 
Kedžo samo da ne bude imao neku generičnu pop pjesmu na engleskom.

Let 3 bi mogli biti zanimljiv izbor, kontam neki efekat ZsZ ili Koza Mostra mogu da imaju ako pjesma bude valjana. Tu etno grupu ne znam, ali i to može biti dobro, a od Eni očekujem nešto baš baš jako.

#sve3exYuufinale2023
 
Ok sad sam ih tražio i skontao da znam pjesmu ovu sa FSC-a 😂 bogami, Go_A vibes
 
Hana Mašić iz Zvezda Granda,a pjesmu joj radio Boris Subotić.
Barbara Munjaš je učestvovala na Dori 2007 i nije prošla u finale.
Za većinu nikad čuo.
 
Osim Kedze, Let 3 i Hane Masic, za ostale nikad cula.

Kedzo pobedjuje trista posto.

Nego zasto samo 18, nesto se pricalo da ce kao biti polufinala?
 
Jao sto volem sto se Eni prijavila sa Cvekovom pesmom 😍
Od nje i Kedze ocekujem najvise, a mislim da ce i Hana Masic imati dobru baladu.
 
Poznati mi Kedžo, Detour, Let 3, HD i naravno Eni i Matija koji su napravili verovatno najlepšu hrvatsku pesmu ove godine, pa očekujem da i ova bude zanimljiva. Svakako vam želim povratak u finale 🙌
 
Back
Top