hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Nema polufinala, samo finale 11. februara.

REZERVE

1. SAMA - LANA MANDARIĆ LANCHI
(Zorana Mandarić - Domagoj Perišić)

2. ODLAZI - MIRNA ŠKRGATIĆ
(Mirna Škrgatić – ARR Tomislav Franjo Šušak)

3. ON THE SAME TRAIN - VOICE FOR YOU -
(Adi Karas – Adi Karas – Elvis Sršen, Adi Karas,Tvrtko Hrelec)

4. TALKING TO ME - ROSANNA KUMERLE –
(Rosanna Kumerle, William Naesh Hendriksen)
 
Damir Kedzo prvi favorit za mene, nadam se (i verujem) da on i pobedjuje. Samo da je pesma dobra.

Takodje se nadam da Harmonija Disonance nece razocarati.
 
Navijam za Harmoniju Disonance zato sto privatno znam autore pesme, ali ocekujem ubedljivu pobedu Kedze ( a i treba, zasluzio je da bude na esc sceni nakon svega) a verujem da Eni Jurisic ima dobru pesmu. Prosle godine Harmonija nije upala na doru sa ovom super pesmom, ali ove ce ucestvovati.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Mislim da je to bilo pretprošle godine, a prošle je bila neka druga pjesma.
 
Što se mene tiče na slepo navijam za Detour i Let 3. Sudeći po nazivu pesme pesme od Kedže očekujem proliv
 
Ja ne ocekujem nista, ali od Kedže, Eni, Let 3 i one akka Colonia sto joj je Đurđević piso pjesmu bi se dalo nest iskombinirat
 
Hrvatska je skorije bila u finalu mundijala nego u finalu ESC
Ako prodju u finale opet bukvalno ce u zadnjih 5 godina imati vise SP finala nego ESC. 😭

Ali dobro, ne moze na svakom polju da ide
 
bit ćemo ko Portugal, 2016. osvojili Euro, 2017. ESC, tako mi sad ovo, a iduće godine…

Šalim se.
 
Mislim što se tiče osvajača SP da je jedino Engleska/UK pobjedila na ESC nakon osvajanja SP.
 
Hrvatska je skorije bila u finalu mundijala nego u finalu ESC
S obzirom da je u HR Eurosong marginalna stvar, a nogomet sve, ništa čudno. Mislim da jedino mi na ovom forumu strastveno pratimo to. Izvan našega svijeta većinom nikoga ne zanima Eurosong. Tako da...
 
S obzirom da je u HR Eurosong marginalna stvar, a nogomet sve, ništa čudno. Mislim da jedino mi na ovom forumu strastveno pratimo to. Izvan našega svijeta većinom nikoga ne zanima Eurosong. Tako da...
I nama je fudbal sve a esc do skoro bio manje vise nebitan 🤣
 
I nama je fudbal sve a esc do skoro bio manje vise nebitan 🤣
Mislim da nam je fudbal ponovo postao bitan tek prošle godine, na reprezentativnom nivou mislim, zainteresovaniji bili ljudi za Konstrino učešće ove godine nego za Ligu nacija prije Piksija, recimo 😄

Ali ide nabolje, konačno, ove godine učešće na SP i prelazak u A ligu, plus Konstra top 5.

Hrvatska sad top 4 na Mundijalu, sledeće godine povratak u finale ESC-a? 😄
 
Back
Top