hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Ćikorita, kada mi se obračaš moraš da mi persiraš
 
Ne ni prosao, ali svakako ne bi bio ni blizu poslednjeg mesta. Bilo bi jedno 12. mesto u pf za gospodina Kedzu.
 
Bože Indira je degutantna. Ono je dno od pjesme i nastupa.
No, Lorena... Neprežaljena kao Noah, Nazareth i Hrvatska rapsodija.
Huljiću vrati seee. Sve ti je oprošteno.
 
Bože Indira je degutantna. Ono je dno od pjesme i nastupa.
No, Lorena... Neprežaljena kao Noah, Nazareth i Hrvatska rapsodija.
Huljiću vrati seee. Sve ti je oprošteno.
Niko kao Hrvatska na Evroviziji da probudi taj katolički sentiment u pop kulturi...

Inače, unpopular opinion: Meni je Kedžina pesma od pre neku godinu bila top.
Jednostavna, dramatična, pevljiva, na hrvatskom, on ima sjajan vokal... Jedna dobra balkanska balada sa bazičnim ESC elementima.
 
Ja se radujem Hani Mašić. Veoma talentovana devojka i urbana
 
  • Like
Reactions: Mrm
Preko prijatelja iz Kastava koji je pajtos sa Kedžom od 10 godine, imao sam juče priliku čuti samo istrumental Kedžine pesme.
I pre objave pesama bio sam na blanko Kedžin tim, al sada pogotovo.
Samo ću reći imate realno ozbiljnu ali ozbiljnu stvar ovog puta. Ništa slično Kedži kojeg znamo. Tekst je nepoznanica, ne zna se na kom jeziku će biti izvođenjeno, zapravo postoji i engleska i hrvatska varijanta pesme. Eto to je to.
 
Preko prijatelja iz Kastava koji je pajtos sa Kedžom od 10 godine, imao sam juče priliku čuti samo istrumental Kedžine pesme.
I pre objave pesama bio sam na blanko Kedžin tim, al sada pogotovo.
Samo ću reći imate realno ozbiljnu ali ozbiljnu stvar ovog puta. Ništa slično Kedži kojeg znamo. Tekst je nepoznanica, ne zna se na kom jeziku će biti izvođenjeno, zapravo postoji i engleska i hrvatska varijanta pesme. Eto to je to.
Franka Batelić all over again? 😭
 
Možda u snovima. :D
Čitala sam negde da su ti autori koji su mu radili pesmu, poznati po saradnji sa K-POP grupama.
 
Nadam se da će Kedžo imati dobru pesma, bila bi zaista šteta da protraći glas na neku limunadicu. Meni je on jedan od najjačih muških vokala na prostoru Ex-Yu. "Divlji vjetre" i dan danas volim i slušam. Harmonija Disonance bi mogla biti jako interesantan izbor uz adekvatnu kombinaciju žanrova, ne bi valjalo da bude baš sirovi etno. Ostale učesnike ne poznajem, osim možda Let3, ali mi nekako deluje da će njihova pesma biti joke entry.
 
Back
Top