hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Detour slušam, oni su super , sada imaju nove pjevačice.Kedzo nesretni iz 2020 i Eni Jurišić gotivim,ima odličan hit s Cvekom koji joj je sada autor. Let3 su ludi,oni ne nikako. Ostalo sve nepoznati pa možda neko ispliva kao iznenađenje.
 
Mislim da nam je fudbal ponovo postao bitan tek prošle godine, na reprezentativnom nivou mislim, zainteresovaniji bili ljudi za Konstrino učešće ove godine nego za Ligu nacija prije Piksija, recimo 😄

Ali ide nabolje, konačno, ove godine učešće na SP i prelazak u A ligu, plus Konstra top 5.

Hrvatska sad top 4 na Mundijalu, sledeće godine povratak u finale ESC-a? 😄
Ovako: kaže Plenky ova godina je godina isporuke. Jel, 2023. Službeno ulazimo u Schengen, uvodimo euro i sada neka repka bude 1. I Kedžo osvoji Eurosong u inat Albini i HRT-u. I eto. Zaokružimo priču. A onda možemo nazad na razinu San Marina. 👌
 
Navijam za Harmoniju Disonance zato sto privatno znam autore pesme, ali ocekujem ubedljivu pobedu Kedze ( a i treba, zasluzio je da bude na esc sceni nakon svega) a verujem da Eni Jurisic ima dobru pesmu. Prosle godine Harmonija nije upala na doru sa ovom super pesmom, ali ove ce ucestvovati.
Bravo za ovo!! 👏🙌
 
Mislim da nam je fudbal ponovo postao bitan tek prošle godine, na reprezentativnom nivou mislim, zainteresovaniji bili ljudi za Konstrino učešće ove godine nego za Ligu nacija prije Piksija, recimo 😄

Ali ide nabolje, konačno, ove godine učešće na SP i prelazak u A ligu, plus Konstra top 5.

Hrvatska sad top 4 na Mundijalu, sledeće godine povratak u finale ESC-a? 😄
A dobro ne mislim na svetsko samo nego i klubove, mada nekako kao da mi se cini da kako se prave veci uspesi u fudbalu nekako se manje prati (verovatno i zbog upliva politike koji nikad nije bio ovoliki)

Ipak, nadam se da ce se Hrvatska dici na ESC (volim njihovu scenu), a mi u fudbalu nastaviti nekim pravim putem i pre svega kontinuirano


Eni, Kedzo, Detour i Harmonija - tesko da ovde kod mene moze biti promasaja;

I nadam se da vidjamo Silente uskoro
 
Istina, ranije kad se kvalifikuje neko za Evropu, ludnica u narodu generalno, čak i neutralnima, sad se to dešava često ali generalna publika nije nešto uključena, možda i zbog prenosa jer se ranije sve moglo pratiti svuda a danas ako nemaš plaćen neki program - prc.

Elem, što se Hrvatske na ESC tiče, više puta sam spominjao da su birali lošije pjesme od ponuđenih na izboru, izuzetak 2010, 2020. i 2021, pa sam oprezan za narednu, iako mi djeluje kao da Let3 ili Harmonija uzimaju prije nego Kedžo
 
Ne znam šta da mislim o spisku. Mislim, jasno je da bukvalno nitko nema šanse pored Kedže pa se bar nadam da mu je pjesma bolja od onog proljeva iz 2020. Moji favorit na slijepo definitivno Eni (ali da, teško da može bilo šta učiniti pored Kedže), Boris Štok (taj lik stvarno kida) i Detour.

Sudjelovanje Leta 3 pozdravljam zbog raznovrsnosti i showa.
Bojim se da će opet biti pomalo panonska, too ESC friendly.. Ima vokala, ali nekako nema ništa da se izdvoji, nadam se da grešim, ali videćemo..
Prema timu koji stoji iza numere bih rekao kako otprilike može biti..
 
Iskreno očekivao sam mnogo bolja imena, nema čak ni povratnika iz prethodnih godina.. Favoriti Kedžo i Eni. Nadam se da će Kedžo imati pesmu u rangu Divlji vjetre... 😊
 
Ja se sećam Hane Mašić, bila je zanimljivog vokala, zanimljiva boja.. Možda bude ok numera..
 
Jedna od najdražih mi je, ali iskreno slažem se.:)
 
Ja bas mislim da bi uso u finale, bas je balkanski melodicna
 
"Divlji vjetre" za Hrvatsku bi se borilo da ne bude poslednje u polufinalu, realno... 🥶
Nije bilo loše to, ali toliko "passe" kompozicija, da je bolelo...
 
Pa i Tick Tock je ostala u polufinalu... A i Divlji vjetre je te godine bila najbolji izbor za predstavnika, a to kako bi prošla na ESC-u nikad nećemo saznati...
 
Back
Top