hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

I Konstra se prijavila da promoviše Triptih, pa eno šta se desilo 😄 Imaš i ljude koji prave 'pjesmu za Evroviziju' i onda naprave šablonsku pjesmu viđenu 500 puta, tako da ne mora ništa da znači
 
Pa nešto ne verujem da bi Let3 mogao da postigne Konstrakta efekat. :ROFLMAO:
A opet i da nastupe goli, ne bi bilo nešto neviđeno. (Hello Belarus 2016)
 
To za golotinju je glupost i nadam se da od toga neće biti ništa, ali ako budu iole pristojni i budu zanimljivu pjesmu imali, mogu dobro da prođu
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ja ipak ne mogu dočekati da vidim Duška u kadru Dore 2023 kako veselo objašnjava propozicije takmičenja pardon natjecanja
i sve ostale njegove bisere :LOL: a onaj kristalni luster nikad neću prežaliti :p
a i mi imamo Dušku ...
ma kakav je to komentatorski tandem, nema ih u Vaseljeni i šire 😂 😂 😂
 
Pročitah intervju. Dokle se god naši (čitaj exYU) izvođači prijavljuju na Dore, Montevizije, Beovizije, itd. da bi promovisali pesmu, neće biti ništa od zapaženog rezultata. Ako se ne varam i Kon se iz zezanja prijavio 2009, pa eno šta se desilo.
Upravo u tome je i poenta, da ta takmičenja budu delom i promocija tih umetnika, pošto u suprotnom neće ni prijavljivati pesme.

Takođe, mi nemamo drugih festivala muzike u Srbiji, a i drugim država. Beovizija dođe kao dobar praznik muzike, a i takođe može da posluži čak i dobra alternativa za ljude koji ne žele da gledaju Evroviziju iz političkih razloga.

Između toga da prijavljuju pesme samo hardcore fanovi Evrovizije sa lošijim pesmama i oni koji oće da se ispromovišu sa boljim pesmama ja svakako biram ovo drugo.
 
Meni nešto govori da Hana Mašić može biti osveženje i iznenađenje.. Ta boja glasa mi je posebna, sa malo peska, niži registri.. Boris Subotić je autor, ne znam je li on kada predstavljao Hrvatsku već?
 
Upravo u tome je i poenta, da ta takmičenja budu delom i promocija tih umetnika, pošto u suprotnom neće ni prijavljivati pesme.

Takođe, mi nemamo drugih festivala muzike u Srbiji, a i drugim država. Beovizija dođe kao dobar praznik muzike, a i takođe može da posluži čak i dobra alternativa za ljude koji ne žele da gledaju Evroviziju iz političkih razloga.

Između toga da prijavljuju pesme samo hardcore fanovi Evrovizije sa lošijim pesmama i oni koji oće da se ispromovišu sa boljim pesmama ja svakako biram ovo drugo.
Pa tu onda treba drugog krivca. Zašto nemamo drugih festivala. U HR ih ima tokom letnjih meseci ako se ne varam.
 
Zlatne žice Slavonije i Boje istarskih tartufa, jedina 2 festivala u HR i onaj j Zgu
 
Melodije Kvarnera, Splitski festival... Mislim da i Zagreb ima svoj. Ljeti je fakat hrpa raznoraznih festivala. Više ili manje lokalno. Ne samo u glazbenom smislu.
 
Meni nešto govori da Hana Mašić može biti osveženje i iznenađenje.. Ta boja glasa mi je posebna, sa malo peska, niži registri.. Boris Subotić je autor, ne znam je li on kada predstavljao Hrvatsku već?
Hana.... pustili je da bude mirođija. Nema ona šanse za pobedu.
Boris Subotić - joj kako si to dvosmisleno napisao ? ... pa naravno da nije nastupao za Hrvatsku. A do sada nije niko izvodio njegovu pesmu ako si na to mislio, sad je prvi put posalo pesmu na Doru.
 
Hana.... pustili je da bude mirođija. Nema ona šanse za pobedu.
Boris Subotić - joj kako si to dvosmisleno napisao ? ... pa naravno da nije nastupao za Hrvatsku. A do sada nije niko izvodio njegovu pesmu ako si na to mislio, sad je prvi put posalo pesmu na Doru.
A ko je on beše? Sad si me zbunio/la, ja sam mislio da to ime znam kao kompozitor sa DORE od ranije!? 🤔
A sa "mirođijom" polako, nemojmo se zaletati..
 
A ko je on beše? Sad si me zbunio/la, ja sam mislio da to ime znam kao kompozitor sa DORE od ranije!? 🤔
A sa "mirođijom" polako, nemojmo se zaletati..
Mrm , Boris Subotić je naš pevač . Vrlo mlad, talentovan, iz Sr Mitrovice, nasupao na prošloj Beoviziji. Zamenio si ga sa kompozitorom imenjakom iz CRO koji se nikad nije proslavio, naprotiv baš je esc tragačar i takođe taj Boris Đ. je i ove godine tamo prijavio pesmu za Doru.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Kedžo, Eni Jurišić, Harmonija Disonance su mi na prvi pogled favoriti.

Samo da su im pesme dobre pa da Dora bude zanimljiva i sa takmičarske strane. Kedžo kao ime je već favorit ali videćemo... I kod nas je Sara Jo kao ime bila favorit pa smo videli šta se dogodilo.
 
Ma sto kazem, samo da Dora ne bude tragedija kao 2022. u svemu sto je bila, pocev od pesama pa onda voditeljke u smislu sto pre da se zavrsi.
 
Back
Top