hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Ovaj video sa TikTok-a sa koreografijom Let3, je vrh!! :D Pa ovo će biti fenomenalno!!! 😂✌️
 
Opet to, ponavljate se... Totalno su nezanimljivi.
 
Ne znam zašto bi predstavljalo spektakl da tako nešto ode na ESC... baš su inovativni, nema šta.
 
Mislim da Let3 dobija tvt ali da će ih žiri udaljiti dovoljno pa će drugoplasirana po tvt, Harmonija, na kraju slaviti.

Žiriju Kedžo, Harmonija, Hana, Eni top 4?
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Lujave lajke koje zavijaju na mjesecini negdje nad vrletima neretvanskim ti ides uspoređivat sa masterpisom svih vremena. Šč mora na eurosong jer gore od tog nikad necemo poslat i onda pocinje obodna uzlazna putanja hrvatske kao esc velesile. Da, ponavljam se, samo da utvrdimo cinjenice i necu vise bogami.
 
Mislim da Let3 dobija tvt ali da će ih žiri udaljiti dovoljno pa će drugoplasirana po tvt, Harmonija, na kraju slaviti.

Žiriju Kedžo, Harmonija, Hana, Eni top 4?
Harmonija je baš bezveze.. Mislim da grešiš uopšte neće biti dobra uživo tako da je žiri neće staviti tako visoko..
 
Joj ako HD pobijedi onda ce ekipa s eurosong.ejđar svaki dan podsjecat da su oni napravili tu pjesmu. No tnx
 
Trajna-nina, Armagedon Nona!

Onaj mali psihopat,
Mali podli psihopat,
Krokodilski psihopat,
Mama, idem u rat!

Poruka je fenomenalna!! ✌️👏👏👏 💕
 
E al stv. 2004 Joksa osvoji drugo mjesto, 2005 mi saljemo vukove. 2005 pobijedi myno1, 2006 saljemo stiklu. 2006 dobiju lordi, 2007 posaljemo žute prstiće i zlatni torzo dade topića. Aj onda smo se malo odmakli od kopiranja i sad je pravo vrijeme da se vratimo. Island 19e, Latvija pr godine i Konstrakta. Znači Šč mora da ide da se vidi hrvatski umni rascjep veci od kanjona male paklenice
 
Back
Top