hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Valjda neće pobediti, previše degutantno sve u vezi sa njima, uključujući i taj video...

Inače, poslušao sam Haninu pesmu u WAV formatu, prija baš, nadam se da će imati šanse da se nađe na samom vrhu na Dori.
 
Ja sve više želim da oni uzmu kraju. Nakon mađioničara Darie Kinzer, haljine Nine Kraljić, Rokovih krila i Mie Dimšić u kompletu…mislim da Let 3 svakako nije najgore što nas je ikad zadesilo. #šč
 
Pa kase vec brukamo po esc valjda bi s njima.dotaknuli dno. A kase dotakne dno onda se odgurne od nj i krece uspon
Ed. Nemojte mislit da se slazem Markom, napisao je komentar u isto vrijeme.kad i ja. Al slazem se s njim, Let 3 bi bio tijara tj kruna u odbodnoj putanji hrvatske esc karijere
 
Let 3 je genijalan bend i njihova muzika je ekstra. Bolje slati i njih nego polumrtvog Kedžu ili nešto kao ona prošle godine koja vokalno oplakuje samu sebe
 
Ne znam baš, jer na Dori dobija ime, a ne pjesma. Za HD znaju članovi njihove šire i uže porodice, pa jedino ako zakrče telefonske linije pozivima i SMS-ovima
 
Valjda neće pobediti, previše degutantno sve u vezi sa njima, uključujući i taj video...
Razumem da je za nekoga njihova politička satira previše banalna i vulgarna, ali iskreno mi se čini da je u odnosu na tu satiru degutantnija sama realnost koju ismevaju...
...i što se tiče ovog poslednjeg rata, i nacionalizma, i tog videa o diskriminaciji i "lečenju" seksualnih manjina.
 
Jedino što mi je drago što one druge Mie Boguu hvalaa pa nema ove godine, nema u ulozi takmičara. 🙏🙏🙏
Cura lepo peva, to stoji ali neharizmatična i bezlična je do bola, pesmu za Doru nikad da ubode.
Ne znam zašto i da li je zainteresovan za Doru Filip iz vaše verzije The voice?
Mislim da taj dečko ima dobar potencijal ali nisam pratio šta je sa njim bilo posle takmičenja i da li ste o njemu pisali u kontekstu Dore ikada?
 
Pa bio je Filip prošle godine na Dori, 5. mesto

Thanks, radio tad pa nisam stigao celu Doru da odgledam vec samo par njih i Miu. Drago mi je da je zainteresovan, bice on jedne godine predstavnik HR sigurno.
 
Ne znam baš, jer na Dori dobija ime, a ne pjesma. Za HD znaju članovi njihove šire i uže porodice, pa jedino ako zakrče telefonske linije pozivima i SMS-ovima
Znaci 99% Kedzo dobija.
 
Znaci 99% Kedzo dobija.

jelena-karleusa-turbofolk-neki-drugi-gif-9795321.gif
 
Mene uopšte nije kupila ta numera "Nevera (Lei, Lei)" vidim da je najpopularnija od učesnika Dore među fanovi ma i u Hrvatskoj ovako na yt, meni osobno nije baš nešto posebno, ima finih elemenata, ali sveukupno mi se ne dojmi preterano.. Dok na primer Let3, od tih favorita već sad, i pre uživo nastupa mi je odličan.. 👍
 
  • Like
Reactions: FFM
Danas sam shvatio koliko sam se prvobitno ogriješio o Eni i “Kreni dalje”. Vjerojatno sam, nakon nekih njenih ranijih pjesama, očekivao više, konkurentnije, da grmi i da kida. I eto, tako sam u startu propustio nevjerojatno lijepu i slojevitu pjesmu kao što je “Kreni dalje”. Definitivno treba više slušanja da sjedne, al’ jednom kad se to desi, ne pušta više. U jednom danu mi je vjerojatno postala najbolja pjesma s ove Dore, naravno, i dalje smatram da nije konkurentna u smislu ESC-a, nipošto nažalost, ali definitivno će ostati na mojoj playlisti. Atmosfera i tekst su sjajni, posebno ono “ja ne mogu to, ja ne mogu to (…) al’ ako nije te vrijedna, moja blizina i čežnja”, uhhh. 🧡
 
E, ako nam se ukusi razlikuju na FSC-u i retko kad da nam se priblizno dopadne, za Doru nam se bas poklopilo. Slazem se sa ovim sto si napisao.
Moj TOP 3 je takodje ovako:
1. Eni
2. Hana
3. Meri

Meni Enina pesma podseca na Frankinu po tom nekom senzibilitetu. Dok mi se Frankina pesma u studijskoj verziji nije bas dopala, na Evroviziji mi je doslo do izrazaja da mi je tada bila jedna od najboljih u, po meni, najjacem pf-u ikada, Enina pesma mi je odmah privukla paznju. Jos sa ovim spotom mi je samo potvrdilo o kakvoj odlicnoj pesmi se radi.
 
Hana ce nastupiti u kreaciji Matije Vujice. Winner alert
 
  • Love
Reactions: Mrm
Back
Top