hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Sad su puštali keđu na radiju, nisam ni skuzio odakle mi je poznato to angels and demons dok nisu rekli da je on. I dalje jedini favorit mi je Meri, Hana ima dobru pjesmu, al kao sto je netko reko gore da je dosta slaba. Jedino ju lepa duga haljina i violinistica sa nekim misticnim elementima led ekranima moze izvuc.

Sto se harmonije tice. Glupa su ta usporedivanja sa shumom, kad je shum etno techno, a ovo samo folklor. Nez, mozb bi uz malu doradu i bolju produkciju bila na granici za ulazak u finale.

O Let3 necu nista da kazem, volim ih, al pjesma je nist s nicim. Mislim da bi Sarmat spalio UK u trenutku njihova nastupa u Liverpulu
 
HRT je već sada uspio. 3 pjesme su u trendingu na yt. Harmonija 3., Let3 4., Kedžo 11. O Dori se piše, a svaki tekst je reklama bez obzira kakav je.
Napokon da su i oni prešli na ranije puštanje cjelovitih pjesama.
 
Evo konačno da rangiram DORA 2023 na osnovu studio verzija:

1. Hana Mašić - "Nesreća" 10/10
2. Eni Jurišić - "Kreni dalje" 10/10
3. Let 3 - "Mama ŠĆ" 10/10
4. Meri Andraković - "Bye Bye Blonde” 10/10 - ovde zbog naglaska engleskog ne bi trebala desetka, ali nešto me vuče da za sada ipak dodelom 10
5. Boris Štok -" Grijeh" 9/10
6. Đana - "Free falling" 9/10
7. Detour - "Master blaster" 8/10
8. Krešo i Kisele kiše - "Kme Kme" 8/10
9. Harmonija Disonance - "Nevera (lei, lei)" 6/10
10. Damir Kedžo - "Angels and demons" 6/10
11. Barbara Munjas - "Putem snova" 6/10
12. Maja Grgić - "I still live" 6/10
13. Top of the Pops ft. Mario 5reković - „Putovanje” 5/10
13. The Splitters - "Lost and found" 4/10
14. Yogi - "Love at first sight" 4/10
15. Patricia Gašparini - "I will wait" 3/10
16. Tatjana Belina - "Dom" 3/10
17. Martha May - "Distance" 3/10
 
Deban je u poslednje 2 godine bas zauzeo neki nadrkani stav prema svemu
 
Mislim da je ostrašćen jer ga Vilijam više ne zove tamo gde je Evrovizija.
 
čini se da se HD baš izdvojila po pregledima u odnosu na ostale. pobednik publike ?
 
Ja sam tek sada stigao da odslušam Doru, poprilično bledunjavo. Ništa me nije bacilo u trans. Izdvojio bih slušljive pesme i one koje imaju potencijala:
Patricia
Eni Jurišić
Damir Kedžo
Hana
Meri
Đana
Martha May

Iskreno ništa mi nije skroz leglo. Od Eni i Damira sam očekivao mnogo više, fali mi nešto u obe pesme nisu mi sa ESC. Hanina balada mi je lepa ali isto mi nije to to, ove devojke ostale nemaju loše pesme ali ne bih ulazio u dubiozu. Jednom rečju sve mi je neki prosek a to ne volim. Vidim da Harmonija vodi po reakcijama, negde intuitivno osećam da će izabrati njih. Niti je moj fah niti mi se dopada taj etno prizvuk. Baš mi je odbojno tako da ne bih voleo to da ide. Ova sprdnja sa šč mi je užas, Krešo i kisele kiše može da prođe isto na neku sprdnjicu al ok mi je može da se sluša. Sve u svemu loš izbor kao i prošle godine. Ko god da pobedi ne prognoziram finale 😞
 
Neretva mi usla u glavu haha

Ako ne uniste nastup po mom mišljenju siguran finalista. Dovoljno drugacije i dovoljno zarazno
 
Meni sve nešto deluje da Let3 pobeđuju iako se meni pesma lično ne sviđa. Neretva ubedljivo najbolja, nadam se da će biti dobro i vizuelno.
 
Zašto je Nevera, a ne Nevjera?
#nijebitnodalsepevailipjeva
 
Back
Top