hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Fuj. Pa sta misle da naprave s tim?

Zar nisu oni bili pratnja Severini 2006. ako se ne varam?
 
Let 3 i Krešo i Kisele Kiše, jedini učesnici koji nisu pisali pesmu namenski za ESC, a ispali najbolji na kraju.
 
Zašto se uopće svake godine pridaje značaj tim wannabe kritičarima, kog briga. Sve sami muzički snobovi i wannabe elita
WHy not? Dobro je čuti i tuđa mišljenja, pogotovo od ljudi koji nemaju veze generalno s Eurosongom kao mi. Ljudima, koji ne prate ESC, sam pustio pjesme i kod njih najbolje Harmonija, Kedžo, Hana i Meri. Let 3 i oni s Kme Kme potencijalna iznenađenja.
 
Svima su se izdvojile manje više iste pesme, tako da će sigurno neka od njih i pobediti na kraju. Što se mene tiče, ostajem pri stavu da mi je mrtva trka između Kedža i Harmonije, bilo koji drugi izbor je gotovo sigurno ispadanje na ESC-u.
 
Čisto sumnjam da će Kedžo kod publike na Dori biti u top 3
 
Na osnovu imena hoće sigurno, podržaće ga valjda kolege na društvenim mrežama. Pesma mi nije loša, ali ni prići Divljem vjetru
 
"Divlji vjetre" je i meni realno bolja, odnosno mnogo je približnija nekom mom senzibilitetu, ali u kontekstu ESC-a mislim da bi "Angels and demons" napravili dosta bolji rezultat.
 
Nije Gibonni, ali nije ni Meri Bye Blonde Andraković
 
Ok je ta Markova pjesma, bolja nego ona s Dore. Sviđa mi se ta njegova estetika.

I Nina Kraljić za par dana izbacuje pjesmu, po snippetu bi se reklo da će bit dobra
 
Da neće Nina ft. Zorja da bude? 😲 Neko reče da je i Zorja najavila novu pesmu
 
Nadam se da Kedzo nece da pobedi na sazaljenje sto je bio ispaljen 2020 zbog korone
 
Marko Bošnjak izbacio novu pesmu. Komentari kako je ova pesma bolja od cele Dore neka počnu za 3, 2, 1... 😆

Super je pesma, ali...
Što je lepo to Ramsko jezero, nisam ni znala da postoji :love:
 
Back
Top