Hurricane

Meni se sviđa "kako možeš da me ne voliš" ali više kao njihovi glasovi, bita nema
 
ove nove pesme od Hurrciane nista specijalno neke su i bas bezveze
 
Meni su i ok pesme. Limunadice. Ali definitivno vizuelni utisak - izlizanog spota iz 90ih DMa, kvari utisak. Kao i za Loko Loko.
U sustini, vidim da cu ovo slusati vise od Sare Dzo, a vi kako te? Jeste na isti kalup malo, al bar ima neku laku muzikicu, ritmic....

Za iduci PZE obzvezno novi stilista, koreograf i sve sto ide za vizuelni dojam. Da se ne blamiraju. Jer i ne moraju.
 
Lepa im je ova pesmica. Kako više slušam album sviđa mi se i "Leto" ipak i ova. @Mrm kako ide stručan naziv za boju glasa afro- srpkinje koja mi se baš dopada u ovoj pesmi? Elem, nažalost sve deluje jeftino a pesme nisu loše po kvalitetu toliko. U svakoj pesmi su dobre vokalno, tek sada shvatam koliko su sve tri zajedno bolje vokalno od Ksenije i Ivane zajedno. Sanji ne može niko da parira, meni kod nje jedino smeta što nekada preafektira trilere da zvuče nakaradno i ruralno u krajnju ruku.
 
Hahahah ta cetvrta je Ariza sa kojom imaju duet.

 
Tekst kriminalan, a ove slike što je Petar stavio, šta reći a ne zaplakti.. 😭
 
Baš su obezvredile sav rad i brend koje su gradile prethodnice. Da se razumemo može nešto da se probere i od njih, meni su lično stare HCN imale dobre pesme do "Legalan" posle sve promašaji. Ove male nekako forsiraju ovaj neki stil koji im ne leži.. nabrajalice i tiktok pesmice. Meh
 
Još su pokušale da osmisle poruku u pesmi...
 
Hahahah ta cetvrta je Ariza sa kojom imaju duet.

Horror. Ne odoh da vidim credits za video, koji je genije izmislio da stavi wallpapers Place Vendome u Parizu i Ajfelov toranj iz Las Vegasa ili je to onaj pravi sa dodatim palmama u photoshopu. Mozda su bili inspirisani Blankinim nastupom na ESC. Taj vibe, samo mozda gore.
 
Back
Top