ie Irska 2023: Wild Youth - We Are One

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,321
Points
118
GLp8Sns.png

Predstavnik Irske biće izabran u okviru emisije The Late Late Show Eurosong 2023 Special 3. februara. Na izboru učestvuje 6 izvođača.

Pesme koje su odabrane među stotine pristiglih na konkurs su:​
  1. ADGY - Too Good for Your Love
  2. CONNOLLY - Midnight Summer Night
  3. Wild Youth - We Are One
  4. Leila Jane - Wild
  5. K Muni & ND (Kofi Appiah and Nevlonne Dampare) - Down in the Rain
  6. Public Image Limited - Hawaii
Pesme se mogu preslušati na zvaničnom sajtu RTÉ.

POBEDNIK Wild Youth - We Are One
 
Last edited:
Ja njih stvarno ne razumem zašto se malo ne uozbilje. Hajde prošle godine je i bilo donekle primamljivo, ali opet nedovoljno i nekako prosečno, već viđeno.
 
Ovde moze K muni i Nd ali kao i svake godine Irska jako slaba sa ponudom
 
Ови назови фестивали са једноцифреним бројем учесника су стварно неозбиљни. Или бирај интерно или направи озбиљан фестивал
 
Još jedno poslednje mesto u polufinalu u najavi za Irsku 😭

 
Slazem se da je slabasno, kao i prosle godine. Ali moram priznati da mi se Brooke na kraju i dopala (ne odlicna, ali meni je bila bas dobra na Evroviziji).

Ove godine, za sada, jedinu pribliznu odlicnu ocenu ima Adgy. Deluje mi da bi moglo ostaviti dosta dobar utisak na sceni.
 
Nažalost, Irci nastavljaju u smeru katastrofe kada je ESC u pitanju. Srednje žalostan izbor. Dopadaju mi se Wild Youth i Adgy koji imaju koliko toliko potencijala.
 
Ma kakav potencijal. Pesme sa Axal Grand Festivala su pojam za ove.
 
Poludjet ću od ove Irske i njenog pristupa ESC-u

jelena-karleusa-jk.gif

Leila Jane - Wild, Connolly - Midnight summer night i Adgy - Too good for your love su bolji od preostale trojke, al' sami po sebi nisu dobri. U najboljem slučaju prosjek. R.I.P.
 
Joj baš vrišti prosek iz pesama. Meni se Brooke isto dopala na kraju ali ovo je baš slabo. Opet ostaju u PF.. Pesme su slušljive ali ovo je stvarno slabo za ESC ,nijedna mi se nije izdvojila
 
Public Image Limited - "Hawaii" awwwww... 😍🥰 Ovo je tako non esc, tako je dobro, autentično... Drugačije.. Ovo bi bilo divno videti u Liverpulu, osim ako nije jako loše uživo...

Wooow kakva selekcija nisam očekivao. 😮😮 Sve mi se dopada u studijskoj verziji osim ADGY - "Too Good for Your Love" iako ni to nije toliko loše.. E sad ima dosta radijskih pesama, koje ne zvuče baš festivalski, ali ništa ne mora da znači... Ali "Hawaii"... 🥰🥰

P. S. Spojite molim vas ovaj komentar sa prethodnim, nije mogao da se uradi edit...
 
Pa s obzirom ko im je lead, ne bi trebalo. Osim ako mu glas nije skroz otisao.
Super. :)
Ovo se baš vidi da nije pisano za ESC.. Vrlo je autentično.. 👌
 
To me ne zanima.. Pesma kao pesma je fenomenalna i donela bi mnogo dobrog celom festivalu.. :)
 
Joj, baš ste prestrogi. :oops:

Jeste da nemaju pobedničku ESC pesmu, ali meni je polovina ovih pesama skroz pristojna (ADGY, Wild youth, CONNOLY, pa i Leila Jane). Ne znam kako će zvučati lajv ovo što mi se svidelo, kao i šta će na kraju poslati, ali bih mogao da se zamislim kako drugu godinu zaredom navijam za prolazak Irske u finale.
 
  • Like
Reactions: Mrm
ADGY i Wild Youth..Mada ni ostali nisu loši..
 
Adgy će jedan dio u Too good for your love izvesti na irskom jeziku, kojeg se na NF-u nije moglo čuti zadnje 24 godine.
 
Back
Top