ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Svaka pesma ima svoje fanove, ali da li će svaka pesma ima dovoljan broj fanova da skupi poene? Ne.
 
Irska moze u finale, medjutim iskreno sumnjam u neki baš visok plasman, uprkos tome što su na deobi 8.-9. mesta na svim kladionicama trenutno.
 
Meni liči na Doris Bizetić. Ovo smo mogli biti mi.
 
Zaista ne mogu da komentarišem ovo, jer mi je grozomorno u svakom mogućem pogledu od starta. Poštujem umetnički izražaj (iako ga ne razumem), ali ako zamislim sebe kao random osobu koja nije ESC fan, i vidim ovo prvi put na tv-u, zgrozio bih se identično kao i iz ove perspektive. Sve više mislim da će takav utisak biti i u širem auditorijumu. Da makar čovek ima da se uhvati za neki prijemčivi deo, melodiju, tekst, vokal, šta god, ali ne, naprotiv.
 
Poslednja 2 komentara na ovoj temi su mi najjaca, prvo ide komentar gde je jedan forumas uzasnut ovim i kao nista groznije nije video od Irske pesme i nastupa, a ispod komentar: "Voleo bih da oni pobede definitivno ahahah, koji kontrast :D
 
Možda će pobediti u nekom paralelnom univerzumu. U ovom svakako neće.
 
Pa ja sve više i mislim da je kolega forumaš Evrovizija2024 iz paralelnog univerzuma, možda je tamo Irska zbilja favorit za pobjedu... u ovom univerzumu je bitno samo da uđe u finale 🙏
 
Razmišljao sam da mi Moldavija i San Marino budu piš pauze, ali mi nekako žao, jer sam doslovno samo jednom čuo obe pesme. Mislim da sam sve druge pesme čuo bar 4-5 puta i znam bar neki deo teksta ili melodije, ali ove dve pesme kao da ne učestvuju.
 
Pa problemi sa bešikom. Još ako se popije koje pivce... :LOL:
 
Back
Top