ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Ovde mi se sviđa vrhunska estetika pre svega. Pokupiće dosta simpatija i komentarisaće svi koliko je Irska drugačija kao Island 2019.
 
Čini mi se da su unapredili estetiku. Više ne izgleda kao wannabe edžlord gotičarka, sad vise izgleda kao neko stvorenje iz filma Giljerma del Toroa. Dakle skuplje 💅🏻
 
Pesma je wtf, ali nastup izgleda odlicno. Nisam verovao da ce proci, ali sada sam prilicno siguran da prolazi.
 
Pesma grozna, nastup svemir, zaista deluje kao iz visokobudžetnog horor filma, Penny Dreadful.
 
Očekujem da bude visoko na kladionicama nakon polufinala, ali neće tako dobro tamo proći
 
Irska bi morala svakako proci, potrudili su se prvo izasli iz sablona, sada i nastup nikad bolji, zasluzili su najzad videti finale, top 10 deluje tesko zamislivo, ali finale moze i realno je.
 
Jedna od najgorih pesama ove godine, a isečak odličan. Bravo!
Pesma je top, samo što mnogo iskače iz očekivanih esc okvira, pa zato mnogima deluje užasno
 
Nikakav vanzemaljski nastup mi ne može popraviti utisak o ovom očaju od pesme. Izvesnije mi je da će sada proći (nažalost), ali ovo ostaje zacementirano na poslednjem mestu kod mene.
 
Što se probe tiče, POJELA. Sviđa mi se više i šminka i sve. Razumem da nije po svačijem ukusu to mi je jasno..
 
Meni je super... pesma kao da ju je smislio i napravio neko ko je bipolaran ili ima granicni poremecaj licnosti. Nastup obecava... izdvaja se... Finale izvesno
 
Back
Top