is Island 2024: Hera Björk - Scared of Heights

Učešće izreala je uništilo ESC svakako
Pobeda Palestinca ce ESC potpuno dokrajčiti..

Hajde da su sve pesme jezive pa kao da to bude tas na vagi, ali pored nekoliko dobrih ili solidnih pesama da pobedi filer, bilo bi bas nerealno i nepravedno, fuuj...

Neka pobedi bilo ko osim Islanda ili Izraela ove godine i bicu ok sa tim, naravno ni Luksemburg ne treba da pobedi iz dobro poznatog razloga i tematiike same numere..
 
Samo da ne pobede Island, Izrael, Luksemburg i Ukrajina i ja sam srecan. Ali ako mora politika da pobedi (opet) onda nek to bude barem Island.
 
Ma ne znam kakva solidarnost da je u pitanju ne bih glasao za nešto što mi se ne sviđa. Podršku narodu Palestine svakako pružam. Ako tako gledamo, onda hajde svake godine da sve ispolitizujemo a samo učešće Izraela i potencijalno Bashara mi kvari šou ove godine. Nisam glasao ni za :ua: 2022. niti su zaslužili pobedu koju su iskukali. Onda nema ni poente takmičiti se.
 
Samo da ne pobede Island, Izrael, Luksemburg i Ukrajina i ja sam srecan. Ali ako mora politika da pobedi (opet) onda nek to bude barem Island.
Sve se slazem, samo za mene nema i ne važi jedino ovaj deo AKO MORA, jer nijedna od te 4 zemlje NE MORA pobediti.

Imamo ostalih 33 države pa od tih zemalja neka neko pobedi, evo na primer Hrvatska ili Srbija i svi srecni i zadovoljni.
 
Ukrajina napokon zaslužuje da pobedi.

Real Housewives Thank You GIF
 
Samo da ne pobede Island, Izrael, Luksemburg i Ukrajina i ja sam srecan. Ali ako mora politika da pobedi (opet) onda nek to bude barem Island.
Izvini ali ovo je bolesno, ko zna koliko takmičara od svukud ima jevrejsko poreklo... Šta, znači niko ne sme imati jevrejske krvi da ne bi bio politički predstavnik Izraela.. :/
 
Sve se slazem, samo za mene nema i ne važi jedino ovaj deo AKO MORA, jer nijedna od te 4 zemlje NE MORA pobediti.

Imamo ostalih 33 države pa od tih zemalja neka neko pobedi, evo na primer Hrvatska ili Srbija i svi srecni i zadovoljni.
Ne mora ali u poslednje vreme politika dosta utice na plasman, pogotovo od kad je pocelo ovo sa Ukrajinom stoga onda kao "ako mora"... jer me ne cudi da tako bude. Cak su i kvote dale Ukrajini 2 mesto a pesma je onako blagi prosek. Da je to poslala bilo koja druga drzava pored Ukrajine ili Svedske jedva bi u finale usli.
 
Izvini ali ovo je bolesno, ko zna koliko takmičara od svukud ima jevrejsko poreklo... Šta, znači niko ne sme imati jevrejske krvi da ne bi bio politički predstavnik Izraela.. :/
Siguran sam da nije na to mislio.
 
Ovako retrospektivno bolje da su poslali Bašara pa da bude bar zanimljivo nego ovako da imaju opet Ari Olafsson situaciju gde su jedina nekompetitivna pesma u pf
 
Ne mora ali u poslednje vreme politika dosta utice na plasman, pogotovo od kad je pocelo ovo sa Ukrajinom stoga onda kao "ako mora"... jer me ne cudi da tako bude. Cak su i kvote dale Ukrajini 2 mesto a pesma je onako blagi prosek. Da je to poslala bilo koja druga drzava pored Ukrajine ili Svedske jedva bi u finale usli.
Hmm.... ne slazem se, ova pesma Ukrajine je miljama bolja od pesme 2022.godine u svakom mogucem kontekstu i smislu, meni je ova pesma Ukrajine prva pesma posle nekoliko godina koja mi je solidna i mogu je poslusati i ok sam sa pobedom Ukrajine mnogo vise OVE godine, nego 2022.godine.
 
Back
Top