is Island 2024: Hera Björk - Scared of Heights

Lepo ja rekoh da stoljeca izolacije utjecu na kolektivno stanje nacije 😌😌

Pukla je Islandetina
 
Ako me to pozivaš na proteste u Rejkjaviku, onda neka hvala. Nije to više ona Hera iz 2008. (jedna od najboljih pesama ikada) i 2010. A bogami, nije to više ni onaj Island od nekada.
Nije, u pravu si, pokazala je orla!! 😡

hera.jpg
 
Pa, ako moram da biram političku pobedu, ako ode Bashar najpre bih izabrao Island, iako mi se pesma ne sviđa. Kad je bal nek je maskenbal.
 
Mozda za ESC26 ako posalju pesmu koja valja(pogledaj pod 2009. ili 2020 ili 2021. godinu), sa ovim ni u finale ne zasluzuju da udju, ako cemo biti posteni i realni.
Nisi u toku Konstruktore...
 
Najbolje da se otkaze ova cirkuzijada dok ne bude opet mir u svetu
 
Ako to urade, blago je reći da su OGAVNI. Ako stvarno pošalju Bašara, pridružuju se Izraelu u bojkotu, što se mene tiče. Podjednako je odvratno to što hoće da urade kao i samo učešće Izraela. Ako je cilj da se tera politička kontra, to bi trebalo odraditi na neki drugi način, a ne dodatno zagađivati već prilično poganu atmosferu koja je stvorena.
 
Ako to urade, blago je reći da su OGAVNI. Ako stvarno pošalju Bašara, pridružuju se Izraelu u bojkotu, što se mene tiče. Podjednako je odvratno to što hoće da urade kao i samo učešće Izraela. Ako je cilj da se tera politička kontra, to bi trebalo odraditi na neki drugi način, a ne dodatno zagađivati već prilično poganu atmosferu koja je stvorena.
Od reči do reči saglasan, svaka čast!
 
Iskreno, imam utisak da šta god da sada urade, mogu samo da profitiraju. Pre dve godine ušli su u finale, zato što su mahali zastavama Ukrajine, a sada će skrenuti još veću pažnju na sebe.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Iskreno, imam utisak da šta god da sada urade, mogu samo da profitiraju. Pre dve godine ušli su u finale, zato što su mahali zastavama Ukrajine, a sada će skrenuti još veću pažnju na sebe.
Sad mi i Sestre diskredituješ, ovo je za ban!! :mad:

Nadam se da misliš samo na online večeri. 💀
:devilish:
 
Back
Top