is Island 2024: Hera Björk - Scared of Heights

Jadna Hera.. u ovom metežu... ja ću svisnuti od bola... :(

hera-bjork.jpg
 
Nešto mi govori da je ovako bilo juče u RUV-u na sastanku:

Čelnici RUV-a: Hero jel ćeš moći da na svakom koraku u Malmeu nosiš palestinku zastavu, u uzivo programu prvog polufinala mora da se izvede diverzija..

Hera: Jooooj, pa ne znam, nisam baš najsigurnija...

Čelnici RUV-a: Okay, ići će Bashar Murad.
 
A mogu li kao da naprave izuzetak i da im produž rok ako danas ništa ne odluče? ili je to to
 
a može opušteno, do tamo sredine aprila, šta im teško.. 😌 da otopli malo na Islandu, pa da se razmisle...
Nisu mi jasna da neka pravila 😂 npr Jermenija kada se povukla u martu 22’ nije mogla da glasa, SCG 2006’ je mogla, sad ovo nema veze sa tim hoće Island da učestvuje direktno, ali me zanima i da li će moći da glasaju ako se povuku.
 
Nadam se da se ne povlače. Valjda je razum prevladao. Sasvim je u redu tražiti istragu oko glasanja, ali sada praviti dramu samo zato što Bashar nije pobijedio to ne razumijem.
 
Hvala Thoru i Odinu.

Sad opet možemo napisati: NQ ko kuća, Zhao Mie
Znači Island, Azerbejdzan(predpostavljam) su za sada NQ, znaci treba biti bolji od jos samo 3 zemlje po glasovima publike da bi usao u finale..
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Jadna Hera.. u ovom metežu... ja ću svisnuti od bola... :(

hera-bjork.jpg

Koliko sam ja voleo njenu pesmu iz 2010, a svi oko mene, ma daj ta limunada.. :cautious: Posle mi još draže bilo kad sam pročitao da se borila i izborila sa nekim tumorom. Ovo joj je lošija pesma, ali ima onaj taj moćan glas i voleo bih da prođe u finale. ❤️
 
  • Love
Reactions: Mrm
Back
Top