Istorija Pesme Evrovizije 1956 - 2021

Čitam nešto o učesnicima otkazane Evrovizije, i primetim da predstavnik Kipra za 2020. godinu k'o Yanx se rebrendira svake godine lol

Alessandro Heinrich Rütten (born 4 October 1996 in Heinsberg, Germany), formerly known by his stage names Sandro, Sandro Nicolas, Sammy Clay, TYLR and currently Leo Dante, is a German singer-songwriter.
In 2020, Rütten rebranded himself with the stage name of Sammy Clay. In 2021, Rütten rebranded himself again with the stage name TYLR. In 2022, Rütten took on yet another stage name, this time calling himself Leo Dante.
 
Sjetih se maloprije ove pjesme, baš mi je prijalo čuti je nakon dosta vremena opet. Jedan od najboljih revampova u povijesti ESC-a - kad se sjetim one prve, potpuno nekonkurentne verzije, divno je ispalo na kraju!

 
Sjetih se maloprije ove pjesme, baš mi je prijalo čuti je nakon dosta vremena opet. Jedan od najboljih revampova u povijesti ESC-a - kad se sjetim one prve, potpuno nekonkurentne verzije, divno je ispalo na kraju!

Ma ono prvo je bio demo, nego mi tad nismo ni znali šta je demo.
 
Pa dobro, ali je s tim demom pobijedio na onom 3pa1 internom izboru, ko je od fanova znao da će išta mijenjati :LOL:
 
Imate na K1 prilog o pesmi "Lane moje", tj. o 20 godina od te pesme i njene ESC priče. Priča cela delegacija o tome, a i drugi zainteresovani za ESC genaralno
 
Iz emisije je "Prvi red", što je nešto kao Ekskluziv. Vodi onaj lik što je prethodno bio na Pinku (vikend Premijera) i Prvoj (Šok tok)
 
Sinoc sam saznao podatak da je Cipela Marka Kona nakratko postala poznata na Islandu 2021. godine, jer su Dadi i ekipa koristili animacije na LED ekranima, gotovo identicne onom sto je Marko Kon imao. Sve smo radili prvi 😂
 
Nismo mi izmislili pixel art, ali stvarno izgleda slično. :D
 
Back
Top