it Italija 2022: Mahmood & Blanco - Brividi

Nisu te stvari lake za pomijerati, ako je dobio dozvolu od EBU-a ne znam u cemu je problem onda… Izgleda da se samo fanovi sekiraju oko takvih stvari
 
Ma Blanko uopšte ne treba ni da se pojavljuje dok finala. Šta više najbolje bi bilo samo da se pojavi kad im budi uručivali pobednički pehar. Italija je ove godine tako neozbiljna i amaterska u vezi s svim ovim da to postaje degutantno
Pa Talijani su obično takvi na ESC-u, ili im puca k ili su izgubljeni u vremenu i prostoru, kad se samo sjetim Mengonija 2013, djelovao je ko Alisa u zemlji čudesa
 
Bukvalno, gledam hejt po Blanku i vidim koliko su ESC fanovi po komentarima operisani od realnog zivota. Covek je imao koliko toga zakazanog unapred, plus nemaju neki zahtevan nastup, ali nE pOsTuJe EvRoViZiJu
 
Bukvalno, gledam hejt po Blanku i vidim koliko su ESC fanovi po komentarima operisani od realnog zivota. Covek je imao koliko toga zakazanog unapred, plus nemaju neki zahtevan nastup, ali nE pOsTuJe EvRoViZiJu
Isto i radi ne dolaska na pre-party😂
Fanovi izgleda be mogu da skontaju da je nekima esc onako sporedan, da im zivot ne zavisi od toga. Mislim svakako mi je ovo normalnije nego ono sto Ronela cini jbt
 
Pa Talijani su obično takvi na ESC-u, ili im puca k ili su izgubljeni u vremenu i prostoru, kad se samo sjetim Mengonija 2013, djelovao je ko Alisa u zemlji čudesa
Ma općenito su takvi, to je jednostavno skroz drukčiji mentalitet od svega ostalog na šta sam naišao, ja sam svake godine u doticaju s Talijanima preko ljeta, i uvijek kažem postoje turisti i postoje Talijani, trebaš imat puno živaca s njima u najmanju ruku, jednostavno prihvatit da su takvi i sve okrenut na neki jebivjetarski fazon lol
 
Ro, ako se dobro sećam, Vi ste ostrvljanin? ✨
 
Slažem se, to sam najviše vidio sad kroz posao, ko za inat radimo često s Talijanima i taj nivo izgubljenosti, nonšalantnosti, neprilagođenosti i tupavosti nisam vidio ni kod jednog drugog naroda. Oni žive u nekom paralelnom univerzumu
 
I ja sam bio svake godine dosta u doticaju s njima. Oni sa sjevera su ok i normalni, ali sa juga Bože sačuvaj i sakloni
 
Pa opisali ste Srblje!

@Ro97 prelepo, bravo. Želim Vam više turista i manje Italijana.
 
Kome smeta disciplina severa neka ide na jug i obrnuto.
 
Meni se kod Ronela baš svidja to što je posvećena i što se trudi tokom cele sezone da maksimalno ispoštuje i evroviziju i fanove, vidi se da je uživala u svemu tome, a to što nastup nije ispao dobar na kraju to je druga stvar.
 
Pa istina, ali i vatrenije i strastvenije 😄 Jel tako @Josipa.

Ne damo mi svoj jug

Ja bih to samo ovim gifom opisala, i Italijane i Dalmatince i taj mentalitet, ima dosta toga i u Boki

Beach Drinking GIF by BBC
 
Meni se kod Ronela baš svidja to što je posvećena i što se trudi tokom cele sezone da maksimalno ispoštuje i evroviziju i fanove, vidi se da je uživala u svemu tome, a to što nastup nije ispao dobar na kraju to je druga stvar.
Cini mi se da se previse zanela da ispostuje taj evrovizijski bubble i previse gledala da im ugodi, do te mere da je zapostavila obicnu publiku koja ipak cini vecinu
 
Back
Top