it Italija 2022: Mahmood & Blanco - Brividi

Dobre pjesme se izdvoje i tokom najcrnijih pomračenja:LOL:

Elem pa Blanca ni nema sutra na probi LOL
Taman neka se ponovi 2017.:love:
 
Kod nas se daleko više priča o Evroviziji u Torinu nego u samoj Italiji,mislim,više se kod nas priča o jednom izdanju Evrovizije nego u samoj zemlji domaćinu tog izdanja,to se mislim nikada nije desilo!Ulazim na YouTube kanal RAI-ja,snimke najnovijih RAI-evih emisija i ni u jednoj se ne spominje Evrovizija u Torinu,samo na RAI-evom sajtu,i to u tamo nekoj zabačenoj rubrici daleko od naslovne strane,prosečni Italijani sada nemaju pojma da su domaćini Evrovizije,dok je vest o Sanremu 2023 i njegovim datumima(7-11.Februar)bila udarna i objavljena u RAI-evom centralnom dnevniku TG 1.Da nije pokojne Rafaele Kare koja je tamo negde otprilike 2008-2009 počela da lobira RAI za povratak na Evroviziju,Italija se nikada,ni 2011,ne bi vratila na Evroviziju,1997.bi im i dalje bila poslednje učešće.
 
Svedeno, fino, kazu da nece nositi ove naocare i kostim. Klasika, ide u top 3
 
Ali ovo non šalantno ponašanje obožavam, stigao iz Madrida sa koncerta, nije se ni presvukao😂
Bukvalno pobjeda ah
 
  • Love
Reactions: Mrm
Uuuu Mahmood zvuči supeeer..dotakao je visinu u ovom isečku na TokTok-u.. yay! :cool::love:

@Josipa.

Zombi Mahmood.. :LOL:
 
Znači utvrđeno da ne zna da pjeva sa orkestrom ali zna uz studijsku matricu:love:
 
  • Love
Reactions: Mrm
Super, još kada dođe Blanchito na drugu probu će da pršti
 
  • Love
Reactions: Mrm
Jel to njima odgovara strana sunca? 🤣
Uopste se ne trude
Izgleda da im odgovara. Sad je sve jasno. 😁
A i meni se cini da se ne trude. Nema Blanka, drugi deo dueta (osim ako se zaista nije mogao pojaviti iz zdravstvenih razloga, onda opravdano). Kao da su vec pobedili i da treba samo da se pojave. Chicha micha i gotova pricha.
Ne volim taj stav uopste.
Slazem se da je ovde Mahmud vokalno bio dobar, ali meni se taj vokal ne dopada.
 
Ma Blanko uopšte ne treba ni da se pojavljuje dok finala. Šta više najbolje bi bilo samo da se pojavi kad im budi uručivali pobednički pehar. Italija je ove godine tako neozbiljna i amaterska u vezi s svim ovim da to postaje degutantno
 
Blanco je sinoc imao rasprodat koncert u Firenci i to mislim da je bilo sve rasprodato jos u januaru prije Sanrema. (Mozda cak i u decembru nisam sigurna)
Svakako da ovoj pjesmi nije potrebno milion proba kao nekim drugima mozda, tako da nigdje ne ide na stetu, a i jedan i drugi su vjezbali pjevanje pjesme po Italiji, ovaj drugi po Evropi zadnjih mjesec/dva. Sve ce to da izgleda ok.
 
Generalno mislim da je pesma lepa (mada meni tu nesto ne stima, duet) i ima toga da su pevali zajedno vise puta, ali opet treba ispostovati neke stvari. Pretpostavljam da se taj koncert nije mogao pomeriti par dana ranije, ali mozda je moglo da se pomeri u napred par dana nakon Evrovizije.
Znam da ta pomeranja nisu jednostavna, jer se verovatno i druge razlicite manifestacije odrzavaju, ali mogao je biti neki ustupak, da je trazio (ako je trazio).
 
Back
Top