it Italija 2022: Mahmood & Blanco - Brividi

Da, da...na to sam i mislio, da je kojim slučajem pobedio prošle godine.
 
Mislim da bi iskreno, ne vjerujem da bi bilo loše staged, a pjesma se baš baš izdvaja iz mase svega i svačega.
 
Ne bi La Genesi pobijedila Brividi, a mislim da bi MOŽDA mogla pobijediti Zitti E Buoni da je pjevao uživo

Ali i da je pošao na esc prošle god, msm da bi pobijedila Italija:ROFLMAO:
Ma nema sanse da bi pobedio Zitti e buoni, pobeda je u samom top 3 jednostavno bila preubedljiva
Iskreno ne verujem ni sa zivim nastupima da bi isao u top 3, prosto ne vidim umesto koga bi mogao, Ermal je imao prejake plasmane, a Maneskin i FF pre svega izdivljali sa publikom
A tu je i Ledjerisima bila

A za esc, genesi je cista umetnost, ali je pitanje kako bi bila prihvacena od strane zirija, jer jeste malo vise alternativan fazon za esc, pa mislim da bi mozda Francuska imala vece sanse tad
Zitti e buoni je ipak mejnstrim u svom zanru u odnosu na genesi
 
Ne možeš to da znaš. Da je upao u top 3 što je vrlo moguće bilo, otkud znaš da se svi ostali glasači ne bi preorjentisali na njega a ne na Maneskin?

Ermal bi ispao 100%.
 
Ne možeš to da znaš. Da je upao u top 3 što je vrlo moguće bilo, otkud znaš da se svi ostali glasači ne bi preorjentisali na njega a ne na Maneskin?

Ermal bi ispao 100%.
Pa seti se za koga je Fedez "lobirao" u superfinalu xd

A uostalom, taj snimak probe i nije toliki hendikep, Island je tako nastupao na ESC-u pa se nije odrazilo na rezultat, super su prosli
 
Ne upoređuj probu Sanrema sa probom ESC-a XD
Ovaj prvo što je došao je neočešljan XD I ne zaboravi lizanje prsta i milion drugih stvari xd
 
Ne upoređuj probu Sanrema sa probom ESC-a XD
Ovaj prvo što je došao je neočešljan XD I ne zaboravi lizanje prsta i milion drugih stvari xd
Valjda smo se slozili da nastup na Sanremu nije bitan xd
Pogledaj i uspeh pesama posle, to je jednostavno bila Maneskinova godina
A Ermal nije mogao da ispadne nikako, jer su ga sala i demoskopika bas pojacali opasno
 
Ne nastup, nego jednostavno drugi je doživljaj kada ne slušaš jedan te isti snimak svako veče.
Mislim da bi ušao u top3, ali ne znam za pobjedu, nisam rekla da bi sigurno.
 
Samo nek on nastavi sa uzlaznom putanjom na Sanremu
 
Za četiri dana u Bariju i okolini nisam niti jednom čuo "Brividi", izgleda južna Italija nije pala baš na tu pesmu... :D čuo sam neke druge pesme sa San Rema 2022, najviše Ana Mena - "Duecentomila ore", mislim čak 4 puta... :D
 
Taj deo se zove Salento, nekada Terra d'Otranto:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Salento


Sigurno sam pristrasna, ali meni je jonska obala Salenta najlepše more na svetu...
Ne mora da znači da si pristrasna, deluje jako lepo sve što sam video, a nije mnogo, Bari, Alberobello, Matera, pa obala prema jugu, a sad imam želju baš to Salento, pa Brindizi, Lecce itd.. :)

Joj, ne bih da budem hejter, ali nije mi najjasnije kako je ta pesma uopšte prošla selekciju za SR. Nekako mi je baš štrčala. Španska verzija mi je podnošljivija, ali opet slabo.
Što si hejter to je tvoje mišljenje.. Ali ostala je kao hit izgleda, to opet ne mora ništa da znači, ako se gleda kvalitet kompozicije ili nešto slično..
Meni osobno je prijatna, lepršava, proletnja.. :)
 
Joj, ne bih da budem hejter, ali nije mi najjasnije kako je ta pesma uopšte prošla selekciju za SR. Nekako mi je baš štrčala. Španska verzija mi je podnošljivija, ali opet slabo.
Možda malo na ime došla na Sanremo, ali Ana svakako udari svaku pjesmu pa postane hit
 
Elettra -> Gaia -> Mena, koja je sledeća spremna za 2023? :D
 
  • Wow
Reactions: Mrm
I meni je isti poredak (pjesama), Ana došla na Sanremo sa najslabijom pjesmom u karijeru, Elettra pokidala sa pjesmom, a Gaia tu najbolja pjevačica.
 
Back
Top