it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Okay zašto Blanco večeras izgleda kao milion dolara.. 🤑
 
Koji haos, mogao je da prekine pesmu ako nije radio mikrofon ili in-ear...ne, on histerisao i šutirao cveće po sceni, obožavam :ROFLMAO:

4.jpg
 
Hahaha mora da se očisti scena, kao da nema dovoljno odugovlačenja.. 🤩 Definitivno treba uzeti dane odmora kad je SR u pitanju. 😃
 
@Andrej

"Razbiću te" (kao Blanco vaze sa cvećem na bini Teatra Ariston🤣) sve vreme pevušim "Naša Ljubav".. 😱
 
Odugovlače,zato su i ESC onako loše organizirali prošle godine,a na ESC-u se ne sme odugovlačiti.
 
Najbolji deo pesme Cugini di Campagna je to što su je radili LRDL. Mislim simpatično je, ali nekonkurentno.
 
Gianluca Grignani – “Quando ti manca il fiato”, okay shaky San Remo vocals at its best.. 🤩😍😃 And I'm here for it..
 
Gianluca možda i najslabiji vokalno.

Olly mi se sviđa čak i sa autotjunom, a čini mi se da mi se dopao i u Giovani selekciji.
 
Olly – “L’anima balla” – da li je ovo muška verzija Ana Mene? 🤩🤣😍
Autotune at its best, and I'm her for it… 👌
 
1. Anna Oxa
2. Ultimo
3. Olly
.
.
.
.
.
4. Gianmaria
.
.
5. Marcco Mengoni
6. Elodie
 
Štenara vise nije u stanju da organizuje ni Sanremo


Doviđenja i prijatno!!
 
Mara Sattei, jedna od onih koji se čekaju, već par je večeras razočaralo.. Damiano David ne bi trebalo..
 
Mara stvarno dobra.

Meni su večeras definitivno najbolji bili Marco Mengoni, Ultimo, Anna, Mara, Olly. Dopala mi se i Elodie, ali sam očekivao nešto drugačije, tu sam još malo neodređen.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top